OGAE Song Contest 2022: Milica Pavlović feat. Albino - Šećeru

Vladimir

Moderator
Staff member
Urednik foruma
OGAE član
Joined
4 Feb 2022
Messages
23
Points
8
OGAE Srbija učestvovaće na OGAE Song Contest-u 2022. godine. Kao i prethodnih godina i ove godine OGAE Srbija organizovaće nacionalni izbor na kojem će se odabrati pesma i izvođač koji će predstavljati OGAE Srbiju na ovom takmičenju.

Domaći izbor održaće se tokom jula 2022. godine. Sve pesme koje učestvuju u nacionalnom izboru, predložene su od strane članova OGAE kluba. Da bi neka pesma mogla da učestvuje na domaćem izboru neophodno je da ispunjava sledeće uslove:​
  1. pesma mora biti objavljena u 2021. ili 2022. godini;​
  2. da ne traje duže od 5 minuta;​
  3. tekst pesme mora biti na srpskom jeziku, s tim da je dopušteno da 25% teksta bude na stranom jeziku;​
  4. da je pesma original (ne remiks i ne pesma koje je obrada);​
  5. da je studijska verzija, ne live nastup ili deo nekog filma;​
  6. da nije učestvovala na Pesmi Evrovizije, Pesmi za Evroviziju, Dečjoj Pesmi Evrovizije, ranijim OGAE takmičenjima kao predstavnik OGAE Srbije;​
  7. da je izvođač državljanin Srbije, a ako je u pitanju grupa ili duet, bar jedan član mora biti državljanin Srbije.​
Ove godine na nacionalnom izboru učestvuje 55 pesama, koje su raspoređene u 5 polufinala, tako da svako polufinale ima po 11 pesama. Iz svakog polufinala će se plasirati po 4 najbolje rangirane pesme, tako da u finalu srpskog izbora imamo 20 pesama.

Što se tiče načina glasanja, primenjivaće se kombinovani metod tako da 50% poena činiće glasovi članova OGAE kluba, 25% poena činiće glasovi foruma, dok će se preostalih 25% poena dobiti glasovima prikupljenim preko društvene mreže Instagram.
UČESNICI DOMAĆEG IZBORA

PRVO POLUFINALE
1) Jelena Tomašević - Ne žalim
2) Tijana Bogićević - Čujemo se nekad
3) Sara Jo - Divlja
4) Milica Pavlović & Albino - Šećeru
5) Voyage - Tango
6) Džuli - Lemur
7) Hurricane - Legalan
8) Lena Kovačević - Beograde
9) Sestre Gobović - Srbija
10) Zoi - Nirvana
11) Džordži - Loš sam ti ja

YouTube play lista - https://www.youtube.com/playlist?list=PLYixJavqlmQwRCg6PXbIT3u2suLQiTItk


DRUGO POLUFINALE
1) Milica Pavlović - Provereno
2) Iva Lorens - Svitanje
3) Konstrakta - Nobl
4) Nataša Bekvalac - Tajne
5) Coby - Zlatno dete
6) Teodora - Most na Adi
7) Lena Kovačević - Ti si moja bol
8) Tijana Bogićević - Ponovo ljubav
9) O2 - Udahni
10) Dušan Petrović - Krug
11) Nucci - Localo

YouTube play lista - https://www.youtube.com/playlist?list=PLYixJavqlmQwaFGKZG3CM0uQgTUwOAbA7


TREĆE POLUFINALE
1) Magla bend - Da li bi me volela
2) Hurricane & Teodora - Kontraverzne
3) Tijana Bogićević - Blizu
4) Bojana Vunturišević - Money
5) Milica Pavlović - Mala s Himalaja
6) Yanx - Tirkiz
7) Konstrakta - Mekano
8) Tijana Bogićević - Gotovo
9) Nadica Ademov - Ceh od bola
10) Hurricane - Do neba
11) Gazda Paja - Natenane

YouTube play lista - https://www.youtube.com/playlist?list=PLYixJavqlmQzzTZc2GUAs1AKslX0kklRu


ČETVRTO POLUFINALE
1) Baka Prase - Tokyo
2) Tijana Bogićević - Razočarao
3) Nucci - Crno oko
4) Milica Pavlović - Posesivna bivša
5) Breskvica - Srećan put
6) Saša Matić feat. Jelena Rozga - Ti i ja
7) Edita - Štikla
8) Franka x Sara Jo - On
9) Ana Stanić - Ljubavi za oboje
10) Jelena Tomašević - Sve ispočetka
11) Marko Louis feat. Aimilia Varanaki - Bonita

YouTube play lista - https://www.youtube.com/playlist?list=PLYixJavqlmQwphnbatu33zzOM89vi9RQ1


PETO POLUFINALE
1) Tea Tairović - Dva i dva
2) Breskvica - Loša
3) Aca Lukas i Dragana Mirković - Sad i zauvek
4) Hurricane - Gospodine
5) Anastasija - Gotovo
6) Aco Pejović i Suzana Branković - Ponoć
7) Nucci - Bebo 2
8) Sara Jo i Edita - Varalica
9) Saša Kovačević - Lagano
10) Nevena Božović - Kraj
11) Tijana Bogićević - Umem

YouTube play lista - https://www.youtube.com/playlist?list=PLYixJavqlmQyQCIWfctMjgj27YCAJvbwU

* GLASANJE FORUMAŠA *

Što se tiče načina glasanja forumaša, svi forumaši koji su registrovani do 5. jula 2022. godine, moći će da učestvuju u glasanju. Glasa se tako što meni putem poruke pošaljete svoje glasove i to tako što ćete za svako polufinale rasporediti poene od 1 do 8, 10 i 12 poena. Kada se sakupe svi glasovi, svi će se sabrati i onda će se proporcionalno dodeliti ostalim glasovima prikupljenim od strane članova OGAE kluba i Instagrama.​

Svi koji žele da glasaju mogu to učiniti do 15. jula 2022. godine, nakon tog roka biće proglašenje finalista domaćeg izbora.

FINALISTI
1) Hurricane - Legalan
2) Konstrakta - Mekano
3) Tijana Bogićević - Ponovo ljubav
4) Nataša Bekvalac - Tajne
5) Hurricane & Teodora - Kontraverzne
6) Sara Jo - Divlja
7) Tijana Bogićević - Razočarao
8) Konstrakta - Nobl
9) Milica Pavlović - Provereno
10) Sara Jo i Edita - Varalica
11) Milica Pavlović & Albino - Šećeru
12) Hurricane - Do neba
13) Tijana Bogićević - Gotovo
14) Hurricane - Gospodine
15) Zoi - Nirvana
16) Aca Lukas i Dragana Mirković - Sad i zauvek
17) Franka x Sara Jo - On
18) Aco Pejović i Suzana Branković - Ponoć
19) Milica Pavlović - Posesivna bivša
20) Edita - Štikla
* GLASANJE FORUMAŠA *

Što se tiče načina glasanja forumaša, svi forumaši koji su registrovani do 5. jula 2022. godine, moći će da učestvuju u glasanju, bez obzira da li su glasali u polufinalima. Glasa se tako što meni putem poruke pošaljete svoje glasove i to tako što ćete rasporediti poene od 1 do 8, 10 i 12 poena. Kada se sakupe svi glasovi, svi će se sabrati i onda će se proporcionalno dodeliti ostalim glasovima prikupljenim od strane članova OGAE kluba i Instagrama.​

Svi koji žele da glasaju mogu to učiniti do 28. jula 2022. godine.
 
Last edited:
Trece polufinale najjace, peto najslabije.
Vrv pobedjuje neko od bivsih predstavnika (Konstrakta, Tomasevicka ili Bogicevicka).
Ja bih licno voleo da vidim kako bi Seceru prosla. Sa tom pesmom sam pobedio na jednom stranom forumu gde se takmici preko 30 drzava.
 
Šećeru ne poslati bi bila velika ispuštena prilika, takođe moj favorit.
 
Videcemo kakvo ce biti raspolozenje glasaca :D Svi koji zele da glasaju nek posalju svoje glasove putem poruke (cena je besplatna xD)
 
Zašto nema Zorje sa "Lavine" i "Solo"? :(

Ali Baka Prase... 😂
 
Megahit Provereno numera godine!

Ali nije to za ovo takmičenje. Treba Šećeru valjda.

Nadica Ademov za Ogae Song Contest 😂
 
Nema ni Tea Tairović - "Dubai"?! 😂
 
Zašto nema Zorje sa "Lavine" i "Solo"? :(

Ali Baka Prase... 😂
"Solo" je izašla kasnije, kada je glasanje već počelo, a i obrada je,.
 
Ali obožavam ovo forsiranje Milice Pavlović sa 4, a posebno Tijane Bogićević sa 6 pesama raštrkanih po svim polufinalima, od kojih mi većina nije vredna da se razmatra za top plasmane u OGAE SC finalu.
Razumem i da su neke super pesme izašle nakon zaključivanja predloga, ali mislim da je bilo bar još par super numera koje su propuštene.

Enivej, glasao sam, po ukusu i savesti 🌻
 
Last edited:
Ako nista ove godine imamo dosta pesama u ponudi ;) svi koji nisu glasali mogu to da urade u naredna tri dana :D
 
Konačno glasah. Po meni prva i druga grupa najjače i tu mi je bilo najteže da podelim glasove 🙄 Treća je takodje ok, četvrta i peta katastrofa, tu je baš bilo poklanjanja poena.
Peta je najgora, kao dokaza to su visoki poeni za Teu- nemoguće! 🤭

Zašto nema Zorje sa "Lavine" i "Solo"? :(

Ali Baka Prase... 😂
Baka Prase u onakvoj konkurenciji u svojoj grupi je cak i izdominirao 😉🤭
 
Ja uskoro šaljem glasove. Imam zamerku na izbor pesama, tačnije forsiranje određenih izvođača. Bolje bi mi bilo da je od svakog birana po jedna pesma.. Tijana Bogićević aman( mogli ste ceo album) pa da ocenjujemo. Sve u svemu poeni koliko su realni toliko i nisu. Sa svim pesmama imam love/hate vezu osim one koji kod mene imaju nula. Čak i sa poenima sam na ne znam,sve mi može a i ne mora. Svega 3,4 pesme baš volim a neke sam nekada slušao i dosadile su mi. Svaka čast na trudu svakako 👏🏻
 
Pesme predlažu svi članovi udruženja, a ne neki pojedinac, pa se tako zadesilo. Da sam npr. samo ja predlagao, naravno da bih izdvojio jednu ili najviše dve pesme od istog izvođača.
 
Ja sam glasao i mislim da je trebalo napraviti dosta užu selekciju i manje grupa, zapravo ovde kvantitet ne prati kvalitet. Trebalo je smanjiti makar ove što imaju više pesama poput Tijana, Milice, Hurricane, Nucci (wtf)...
Ali dobro, pored toga, imalo je dovoljno dobrog materijala (pohvale za to) i meni je ovo bila prilika da proverim šta se u skorije vreme dešava na popularnoj domaćoj muzičkoj sceni i definitivno da me je za neke pesme sa višemilionskim pregledima sramota što sam ih poslušao, ali su se našla i fina otkrića. 🙂
 
Zasto je Nucci wtf. Iako ne slusam ove novokomponovane bas nesto, on se bas izdvaja nekako iz te mase. Solidne su pjesme u izboru
 
Meni su ovo gotovo sve nepoznate pesme. Sad sam prvi put cuo i pesmu iz Tominog filma. Imam par pesama od kojih bih mogao sastaviti sasvim ok TOP 10. Jedino sto je moglo da se uradi, a to je da se izvodjaci koji imaju vise pesama grupisu u jednom pf-u. Primer, Tijana, Lena i Jelena u jednom pf-u; Milica i Sara u drugom itd. Da se nadje neka takva kombinacija.
Sve u svemu, ok je.
 
Back
Top