OGAE Song Contest 2022: Milica Pavlović feat. Albino - Šećeru

Ne znam većinu pesama, ali apsolutni favorit mi je Sara Jo - Divlja, najbolji music video ikada snimljen na Balkanu i pesma je bop. Preslušavam sve pesme, pa ću rangirati.
 
Baš je čudno da nema i Nikolija - "Gringo"..

Ne znam većinu pesama, ali apsolutni favorit mi je Sara Jo - Divlja, najbolji music video ikada snimljen na Balkanu i pesma je bop. Preslušavam sve pesme, pa ću rangirati.
Jel si video nove Prijovićkine spotove? Svetski su.. Bolji su mi od tog Sarinog spota.. :)
 
Meni je Nucci onako, ima to nešto, ali pola pesama su mu krševi i svode se na jedno te isto, ali ima i pesama koje slušam. Njegova najbolja ubedljivo „Crno Oko“.
 
Pozdrav društvo, rok za glasanje će se produžiti do ponedeljka. A rezultati će biti saopšteni u utorak 19. jula. Svi koji nisu glasali, a žele, mogu to učiniti do ponedeljka
 
A jesu li moji glasovi upisani pošto nisam dobio nikakvu povratnu informaciju, čak ni lajk? :)
 
Umireeem
Ashton Kutcher Burn GIF
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ne razumem ni najmanje postove iznad niti želim da se uključujem u besmislene diskusije.
Potrebno je samo da znam da li je sve u redu sa glasovima koje sam poslao.
 
Dobili smo finaliste :) Sutra oko 22h bice proglašavanje finalista :)

Ko su sigurni finalisti?
 
Dobro veče narode. Sinoć smo dobili finaliste izbora za srpskog predstavnika na OGAE Song Contest-u 2022. U finalu se nalazi 20 pesama, po 4 najbolje pesme iz svakog polufinala. Kao što znate finaliste smo dobili sabiranjem glasova članova OGAE kluba (50%), članova foruma (25%) i poena dobijenih onlajn glasanjem putem instagrama (25%).

FINALISTI
1) Hurricane - Legalan
2) Konstrakta - Mekano
3) Tijana Bogićević - Ponovo ljubav
4) Nataša Bekvalac - Tajne
5) Hurricane & Teodora - Kontraverzne
6) Sara Jo - Divlja
7) Tijana Bogićević - Razočarao
8) Konstrakta - Nobl
9) Milica Pavlović - Provereno
10) Sara Jo i Edita - Varalica
11) Milica Pavlović & Albino - Šećeru
12) Hurricane - Do neba
13) Tijana Bogićević - Gotovo
14) Hurricane - Gospodine
15) Zoi - Nirvana
16) Aca Lukas i Dragana Mirković - Sad i zauvek
17) Franka x Sara Jo - On
18) Aco Pejović i Suzana Branković - Ponoć
19) Milica Pavlović - Posesivna bivša
20) Edita - Štikla
* GLASANJE FORUMAŠA *

Što se tiče načina glasanja forumaša, svi forumaši koji su registrovani do 5. jula 2022. godine, moći će da učestvuju u glasanju. Glasa se tako što meni putem poruke pošaljete svoje glasove i to tako što ćete rasporediti poene od 1 do 8, 10 i 12 poena. Kada se sakupe svi glasovi, svi će se sabrati i onda će se proporcionalno dodeliti ostalim glasovima prikupljenim od strane članova OGAE kluba i Instagrama.​

Svi koji žele da glasaju mogu to učiniti do 28. jula 2022. godine.
 
Last edited:
Večeras ćemo objaviti i rezultate iz polufinala, odnosno možete da vidite zbirne poene i kako su se rangirale pesme koje nisu prošle u finale, kao i broj poena poslednjeg finaliste iz svake grupe.
 

Attachments

  • rezultati polufinala izbora za predstavnika na OGAE Song Contest 2022.xlsx
    11.9 KB · Views: 24
Pa i nisu neki rezultati 🙄 ali dobro…
 
Srećan put ispala kao Sofi Marinova :/
A i Most na Adi, premišljao se da li njoj ili Konstri da dam 12, reko Konstra će svakako proći, ali eto ni ta 2 boda ne bi pomogla

Mekano je apsolutno favorit i pjesma kida, mada mislim da bih radije da ide Šećeru, da ne bude opet 'ESC izvođači, sigurica'
 
Back
Top