OGAE Song Contest 2023: Teya Dora - Džanum

Kako nema? Broj 9 - Michael Schulte - With You..

 
  • Wow
Reactions: Mrm
Ju vidi stvarno.. Al' su kreativni..😌

Kylie je došla ovde po svoje, postavila je letvicu previsoko, nešto mi govori da se crno piše konkurenciji...
 
Šulte je super, ali skroz neoriginalan izbor izvođača. Tolika zemlja... Isto važi i za Norvešku.
 
🇬🇧 mi je toliko radio friendly, da boli... Ali ajde, moguće je i to.. 😔
"Padam padam" pa i "Džanum" imaju priču, nekako su edgy, bold, stoje čvrsto na nogama.. Ovo mi je tako bledo, neupečatljivo, ne znam...
 
Evo i Spotify plejliste, napravili domaćini ✨

 
Pa ja je juče stavio uz spisak učesnika.
 
Nisam primetio uopšte, da nije bila samo kao link? 😂
 
Pa isto ko i ti što si stavio. Nema veze.

I ko će pobediti, a ko zauzeti poslednje mesto?
 
Pa biće teško protiv Kajli definitivno, ali čuda se dešavaju.
 
Živo me zanima kako će proći Trebaš li me, znači ako se po toj pjesmi raja pop*ša...
 
Ljudi realno na srpskom jeziku će teže glasati nego na engleskom...meni nažalost, ali to je tako...

Tako i na esc, najviše glasaju fanovi na engleskom, i to znaju da pevaju, dosta kojih sam upoznao iz Holandije, Britanije, Nemačke itd, slabo na jezicima koji im nisu bliski glasaju, više se vezuju za engleski jezik...
 
"Cha cha cha" je posebno. Mora biti baš catchy i ekstravagantnije, čini mi se.... Naravno da se neke stvari menjaju, ali ja kažem u nekom globalu..

A što se tiče OGAE contest, tu mi se čini da su na engleskom u prednosti.. Ali ne mora da znači, videćemo...
 
Ekstraterestrijalna vrsta opet pronađena u zavidu prema Rvackoj ☝️
 
Nisam ni znao za ovaj contest, prvo sam ga pobrkao sa second chance :LOL: Ima zanimljivih predloga na listi, Zarina pesma sa FSC je odlicna
 
Back
Top