Pesma za Evroviziju 2024: Polufinale i finale

Ja sam za 5 glasova, ako zelim da podelim glasove takmicarima. 20 mi je vec botovanje.
Можете доделити глас за више такмичара али свакоме само по један.
Прост је рачун који ће на врх довести онога кога подржава највише људи а не онога ко има богатију групу организованих гласова. Већ сам то показао математичким примером. 🤔

Što botovanje? Svako ima pravo da podrži svog favorita koliko hoće, stvarno ne razumem šta je u tome loše lol
Није ништа лоше само је несврсисходно и скупо. Плус што олакшава "спонзорско" гласање. Лако доказиво! 😎
 
Zorja najavila duet sa Sanjom Vučić
Ne bih da rušim sneška, ali ona je samo rekla svoje želje oko toga, čak je i skoro do kraja napisala duet za njih, ali je rekla da Sanja nema pojma ništa o tome i da je to ona sama na svoju ruku osmislila, tako da su to za sada njene puste želje, videćemo da li će Sanja hteti, jer nažalost mislim da Sanji odgovara više neko komercijalniji i od koga će imati korist da duet postane hit 🤔
 
Za jednu pesmu, da. Ali da može za više različitih pesama sa istog broja, maksimalno po jedan glas.
Наравно! То нико не оспорава.
Дакле, за више такмичара ДА али за сваког само по један глас са једне картице.
Сва мудрост! 😜
 
Управо на Н1 саопштавају да је Лазања 1.на кладионицама а наша Теа тек 23. Да ли је то могуће? Мора да је у питању нека грешка. 🤔
 
Управо на Н1 саопштавају да је Лазања 1.на кладионицама а наша Теа тек 23. Да ли је то могуће? Мора да је у питању нека грешка. 🤔
Tu se gleda po mnogo faktora, uplate, sanse za pobedu ne znace nuzno i sanse za visok plasman :)

Po pravilu, cudnije pesme uvek budu vise na kladionicama jer kladionice ostavljaju njima vise prostora da iznenade. Neki i uplacuju na sebe pa tako spustaju kvotu, ima milion faktora tu. Kada je rec o pobednicima, poslednjih godina nisu gresili, ali ako pricamo o samim visokim plasmanima, tu ima uvek vise prostora :)
 
Po pravilu, cudnije pesme uvek budu vise na kladionicama jer kladionice ostavljaju njima vise prostora da iznenade.
Pa gde ćeš brate mili čudnije od žene koja pere ruke i uz to priča više nego što peva na maternjem jeziku 🤣 a koji više od 90% ESC gledalaca ne razume. Tom logikom do maja i proba smo te '22 trebali da budemo u prvih 15 minimum ako ne i ubedljivi top 3 umesto nekog 15-25 konstantno.
 
Pa gde ćeš brate mili čudnije od žene koja pere ruke i uz to priča više nego što peva na maternjem jeziku 🤣 a koji više od 90% ESC gledalaca ne razume. Tom logikom do maja i proba smo te '22 trebali da budemo u prvih 15 minimum ako ne i ubedljivi top 3 umesto nekog 15-25 konstantno.
I meni je cudno sto kladionice nisu prepoznale siguran top 10.
 
Back
Top