Pesma za Evroviziju 2024: Polufinale i finale

Ona se bavi baštinjenjem naše izvorne narodne muzike, i to ne samo kroz čuvanje nekih pesama, već i kroz dodatno proučavanje stilova pevanja kojima su se naši preci koristili. Verovatno je kroz neki od tih stilova pokušala da se nadoveže na stvari oko PZEa, možda i nekim pomiriteljskim aktom da napravi fazon sve je to naše, i ispalo je to što je ispalo, jbg :ROFLMAO:
 
Kucao sam u pretragu na YT Prva TV i prvi video koji mi izbacila pretraga bio je: 🤦‍♀️


Ko zna kog dana je to bilo emitovano, definitivno nakon Pze, samo koji tačno dan...
BIla je ona u par emisija posle PZEa videla sam :ROFLMAO:
 
@pauksamarsa Mislio sam na onu "što peva k'o slavuj", Jasna se ne skida sa televizija skoro pa kao Milica Zavetnica. :LOL: Ali izgleda da nema osobe u ovoj zemlji koja je stručnija za područje magije. Reče da kod nas to nije zabranjeno - zavedeno je pod šifru delatnosti 6066 - duhovna asistencija ?! 🤡 Moram da odgledam sve njena TV gostovanja, ono na Happy-ju sa Vendi i Jelenom Tinskom je bilo vrh. :giggle:
 
Bio mi je favorit, tako da se radujem njegovom učešću. On će televoting svakako imati uz sebe iz Vranja, samo mu treba pjesma pristupačnija za žiri.
Nadam se da ce nas iznenaditi, ako je vec sprema to znaci da joj ozbiljno pristupa. A ziri nece ga zakinuti samo ako bude imao malo progresivniju pesmu
 
Ivan Kurtić u JDD, što napisa neka na X-u, njegovu pesmu Bela da me probudiš u pola noći mogu da otpevam na keca, Nevenine pesme se ni ne sećam. Žali bože što ovu pesmetinu žiri nije nagradio umesto onog bednog pokušaja balkanske balade. :sick:
 
Back
Top