Pesma za Evroviziju 22: Polufinale i finale

Sad skontah da je u finalu žiri ukupno dao bodove samo ženama.Nijedna grupa ili muški izvođač nisu dobili bodove.
 
https://www.instagram.com/reel/Cb0WQc6qLWP/?utm_medium=copy_link

orgasm-ah.gif
 
Obožavam Ljubav me insprirše i Nema te!Nadam se da će se Marija Mikić prijaviti i dogodine.I Zejna takođe.Bojim se da će ove dve fenomenalne pesme pasti u zaborav.Po njima ću,između ostalog,pamtiti ovu NF sezonu 2022.Na instagram fotografijama Marije Mikić na njenom zvaničnom nalogu gledam stare slike iz ranijh godina kako je mnogo,mnogo puta išla u Italiju,što u Trst,što u Firencu,što u Veneciju,i mislim da se ona prijavlia ove godine,a ne recimo 2019 iili 2020, upravo zato što je ESC u Italiji!Njoj naravno,Italija puno više znači od Izraela ili Holandije.Takođe spot za pesmu Požuri,Požuri od Marije Mirković je snimljen u Veneciji,i ona se prijavila samo zato što je ESC u Italiji.Isto kao što Omar Naber se prijavio na EMU 2017 i pobedio na njoj i otišao na ESC,samo zato što se te godine održavao u Kijevu,a on učestvovao u tom istom Kijevu 2005.Šta kažete na sve ovo?
 
I ja često čujem i Ivonu, ali i Ljubav bez dodira. Ako ne računam Konstraktu, mislim da me je ove godine u konkurenciji veterana Stanićka najprijatnije iznenadila. Uz nju najviše vrtim Saru i Zoe ❤️
 
Nadam se da će i sledeće godine pokušati Zejna i Marija Mikić,čije pesme ,,Ljubav me inspiriše",odnosno ,,Nema te",su mi se,pored Konstraktine,najviše svidele.Ako,recimo,Gebrasy,Aldegunda i The queens of roses mogu da pokušavaju u Litvaniji na Pabandom iš Naujo više godina zaredom,zašto onda ne bi isto tako Zejna i Marija Mikić kod nas na PZE!Možete li samo da zamislite kako će izgledati PZE 2023 ako Kontrakta uđe u TOP 10 u Torinu!Ima da budu još bolje pesme od ovogodišnjih,biće to najveće interesovanje za ESC kod nas u Srbiji još od 2008. i sam festival će biti ne spektakl,nego čudo nad čudima.
 
Muškarčina postala takva hitčina i to je tako.
A gde to? Ja tu pesmu više nisam čuo nigde od PZE. Možda po klubovima gde se ne krećem svakako, pa ne znam.

Više sam čuo napolju Ivonu i Mariju.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ja stvarno nisam primetio jer je bukvalno više nigde nisam čuo. Hit na Tviteru. :D

Gde su prodavnice, tržni centri, radio stanice...

Mada, vidim da joj je na Spotify-u ta pesma odmah iza Bez sna, tu su negde po uspehu.
 
Back
Top