Pesma za Evroviziju 22: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Ja sam siguran da Aca dobija 12 od publike, angažovali su se baš da pobijede i ako su Nataša i Una uspjele da se organizuju i dobiju 12, da neće Aca. E sad, zavisi šta će žiri da uradi...
 
Čak i njegovi mediji izbor zovu Beovizijom...ko je video onu reportažu HypeTV gde pljuju po Sari Jo i uzdižu Lukasa kao da je Bog (koja je sad skinuta sa Jutjuba) znaju o čemu pričam.

jelena-karleusa.gif
 
Publika
Aca 12
Sara 10
Zorja 8
Žiri
Zorja 12
Sara 10
Aca 8
 
Ja sam siguran da Aca dobija 12 od publike, angažovali su se baš da pobijede i ako su Nataša i Una uspjele da se organizuju i dobiju 12, da neće Aca. E sad, zavisi šta će žiri da uradi...
nvrjm iskreno, nataša i una su imale platformu za to, šta aca ima?
 
nvrjm iskreno, nataša i una su imale platformu za to, šta aca ima?
Hype TV, ako se ne varam. Da angažuju sve zaposlene da glasaju masovno + glasovi koje će dobiti na ime... Mnogo je drugačija situacija nego sa Dženanom, em su po popularnosti drugačiji, em po angažovanosti. DžejLo ne znam je li igdje i objavljivao da se takmiči kako treba
 
Nataša i Una, makar po mom, nisu imale dobru pesmu, ali imale su platformu i dobru poruku koju su uspešno prenele da publiku, a i slabija je bila konkurencija te godine. Lukas će verovatno imati mašineriju za glasanje koju će mu srediti Mirković, ali nisam siguran da će mu to biti dovoljno.
 
A i proglasili su pobedu pre nego što je i konkurs završen... "Vidimo se u Rimu":D Tako da verovatno imaju spremnu artiljeriju...
 
Hype TV, ako se ne varam. Da angažuju sve zaposlene da glasaju masovno + glasovi koje će dobiti na ime... Mnogo je drugačija situacija nego sa Dženanom, em su po popularnosti drugačiji, em po angažovanosti. DžejLo ne znam je li igdje i objavljivao da se takmiči kako treba
Dženan je bio na Nikad nije kasno da se promoviše, a bgm nije ni to mala platforma
 
Ne znam pravilnik, i ko bi tada išao.

Ljudi kako možete pitati šta Aca Lukas ima?
Jedna od najvećih zvijezda u regionu koja puni Marakanu i Arenu kad mu padne na pamet. Paretina ko salate ima, uticaj u medijima, političare na ruci. Glupo ga je porediti i sa Dženanom, a kamoli sa ove dvije nebitnjakuše sa radija.
 
Ne znam pravilnik, i ko bi tada išao.

Ljudi kako možete pitati šta Aca Lukas ima?
Jedna od najvećih zvijezda u regionu koja puni Marakanu i Arenu kad mu padne na pamet. Paretina ko salate ima, uticaj u medijima, političare na ruci. Glupo ga je porediti i sa Dženanom, a kamoli sa ove dvije nebitnjakuše sa radija.
Teleglasanje uvek ima prioritet, u primeru koji je dat, Lukas je pobednik
 
Ja se nadam da ćemo biti prezadovoljni izborom, a Aca će svakako da diže frku da je namješteno do kraja vremena
 
Sara Jo,Zorja i Angelina vrlo lako mogu dobiti više glasova od njega.Mada sačekajmo pjesme.Ono uvijek se i na televotingu desi izbenađenje.Npr 2020. ko je očekivao Anu Milenković i Naivu onako visoko?
 
Pa Aca Lukas je jedina A listerka na ovom festivalu. Ne znam zašto vam smeta, ionako nema šanse. Ako ništa barem se više medijski piše zbog njega.
 
Kakav je beše bio Andrija Jo na televotingu? Njega su svi influenseri hajpovali do maksimuma.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top