Pesma za Evroviziju 22: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Ne pratim baš današnju modu i trentove, ali po mom skromnom ukusu su svi loše obučeni, ne samo na probi, nego i po gostovanjima u emisijama. Marija Mikić WTF

Najbolje animacije Igor, baš su mi gotivne ptice, mada nmaju baš neke veze sa pesmom.

Možda svi koriste de daleke kadrove, da se pokaže veličina i raskošnost scene, možda ih je teta Olja time uslovila. :D
 
Zelim svim forumasima da se lepo provedu veceras.

Ovo bi bio moj konacan top 10 pred samo takmicenje:

1. Zorja (ipak blaga prednost Zorji u ovom trenutku)
2. Sara Jo
3. Boris Subotic
4. Naiva
5. Ana Stanic
6. Marija Mikic
7. Tijana Dapcevic
8. Dusan Svilar
9. Biber
10. Marija Mirkovic

Neka je sa srecom svima.
 
Meni baš Ana u top izdanju sa tako zalizanom kosom. Nadam se da je Angellina bolja od ovoga što se može videti. Za sad Konstrakta razvaljuje.
 
Samo 1x pogledah a Zorju jedino 2x .😂
Bojana Maškovic , deluje mi to super sa animacijama i plesačima i i lepa žena jako.
Zorja, odličana animacija u pozadini ali se nadam da šminku i haljinu ce promeniti jer mi se obe stvari ne svidjaju. Glas , isuvišno i komentarisati jer razbija vokalno makar i telefonski imenik da peva.😂
Ne izdvaja mi se kao ni Andja bar ne u rekapitulaciji , neki ih pojeli iskreno.
Lukas, odlične animacije, vokal i ne baš on point ili je do snimka.
Ana Stanic-fenomenalne animacije, kontast sa rozim pantalonama kao kontrast sa pozadinim. Na prvu u sebi rekoh bravo, tako se radi. 🙌😂
Igor-meni se ruka naježila iako pesma do pola na žalost ravna dosta ali tekst poslušajte jer je odličan .
Subotic-lep glas mada bledunjavo mu nešto, ne znam šta.
Angelina-ono što videh mlako na sceni ali animacije solidne.
Konstrakta- Laka 2 😂😂 ženu i pesmu obožavam i palo mi je na pamet da bi vrh bilo da ruke pere pere na sceni kao i u spotu 😂😂😂, meni je ona caaarica
Ostale pesme nisam poslusao ali ona grupa crno/beli film 😅 deluje mi takodje dobro.
Mikicka lepa do pola al od pola ona haljina promašaj. Nisam fan ni pesme realno pa mi nije ni bitno.
 
Jelena Pajić mi se neočekivano dopala, iako mi se pesma ne sviđa.
 
Plašim se da mi ovo izdvojeno postolje ipak kvari utisak, bukvalno cela scena ne deluje mala na snimcima, al onda kao ipak se 80% vremena držimo postolja.
To ako se ne izdvaja i ne diže u nečijem nastupu onda uopšte nema poentu.
 
Ja sam Aci u forumskom glasanju bez pardona dao 5 bodova. On ako ne bude serendao i ako ostane na ovoj liniji utiska kao sa isečka probe i malo još da utegne, on zaslužuje top 5 ko vrata.
 
Ne znam zašto je zvuk ovoliko loš.. Sad baš slušam generalnu od pretprošle godine i zvuk je neuporedivo bio boji...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top