Pesma za Evroviziju 23: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Ja ipak neću sada rangirati pesme, jer postoji velika šansa da se situacija mnogo izmeni nakon live nastupa. Tako da čekam polufinala uživo.
 
Naravno da će se utisci menjati, sada rangiramo uglavnom na osnovu pesama. Mada u mom slučaju, ne verujem da će se nešto preterano promeniti :D
 
U prvom pf-u su mi još i OK Adem i Savo, a u drugom Nadia, Jelena i Doris. Ostali i ne baš...
Meni Adem skroz OK zapravo, pesma je baš vajbi. Jedino u drugom versu malo cringe tekst, ali ako se pravimo da ne znamo srpski zapravo solidna pesmičica. Naravno nekonkurentna.
 
Meni bi finalisti bili ovako:
Angellina
Boris Subotić
CHEGI (verujem da će imati dobar nastup)
Filip Baloš
Luke Black
Princ
Savo Perović
Stefan Shy

Drugo pf:
Eegor
Egret
Filarri
Gift
Hurricane
Ivona
Nadia
Zejna

Dzipsii mi totalno razočarenje u drugom pf, pesma je završila na spotify plejlisti, ali mi je nekonkurentna. Totalno mogu da vidim kako ispada, barem kod publike.
 
Ma neko će neočekivano ispasti, i meni je Džipsi definitivno najslabija karika od pesama o kojima se najviše komentarisalo.
 
Ono sto slusam vec par dana su :
1.Luka
2.Zejna
3.Savo
4.HCN
5.Egregor
Ostale pesme ne slusam niti mi se svidjaju realno, mozda tek pred PZE jos koju po 1x poslušam, ali da silim sebe nikako. Ove 5 mi baš prijaju.
 
Što se mene tiče, na plejlisti su samo Luka, Princ, Zejna (sve veći grower) i Filip Baloš koji mi je sve više catchy. Ostale iskreno nemam želju da slušam.
 
Kod Zejne od 01:47 do 02:05 isto muzika za koridu... Mislim prava korida, ne koride po Bosni.. 😁
 
Cela pesma me sad i podseća na koridu, neka bude korida themed nastup i neka jaše bika kao AL... 🤓💥
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top