pl Poljska 2023: Blanka - Solo

Pa ovo zaslužuje finale kakvi su drugi. Ali je ogromna jeftinoća 😂 Ove prskalice horor u kombinaciji s onim summer backdropom
 
Ma poljski tim je operisan od ukusa. Sta su prosle godine uradili za lepu i classy baladu, ovo ne treba ni da nas cudi. Sigurno su imali dosta inspiracije i ko zna kakvi nas efekti jos cekaju u cetvrtak 🤩
 
Barem ima catchy pesmu pa sve to izgleda prijatnije bez obzira na nastup. Sta mi znaci npr. da gledam nastup od milion evra a pesma jedan obican ispljuvak.
 
Barem ima catchy pesmu pa sve to izgleda prijatnije bez obzira na nastup. Sta mi znaci npr. da gledam nastup od milion evra a pesma jedan obican ispljuvak.
Ali u toj pjesmi i nastupu od milijun eura izvođač zbilja dominira, a ova nema grama karizme u sebi
 
Ali kakva keči pesma ljudi moji? Bukvalno repetitivan circle of fifths kroz celu pesmu uz 2 tona. Najjadnija i muzički najsiromašnija pesma ove godine i jedna od najjadnijih pesama u poslednjih nekoliko godina sigurno. Žali Bože ako ovo prođe u finale, pa dete u prvom razredu osnovne muzičke škole bi komponovalo bolji instrumental. Stvarno je na nivou ringe ringe raja 😭

Blanka očigledno blage veze nema sa muzikom pošto da je zapravo muzičar/ umetnik a ne pevaljka, bilo bi je blam da se takmiči sa ovom splačinom.
 
Progurala mi se na 9. mesto u pf, ali ne zbog toga što sam preterano oduševljen već što je 2. polufinale tragično loše i sve ispod mi je gore.
 
A sta se toliko cudite, kad su sigurno ceo nastup odradili eksperti sa TVP, koji su zaposleni tamo zna se na koji nacin. Zato im svaki nastup izgleda kao novogodišnji program iz Zakopana gde je i Blanka imala svoju promocju Bejbe.
 
Back
Top