pt Portugalija 2024: Iolanda - Grito

Meni se dopada Grito. Medjutim kad se bolje razmisli cini mi se da devojka ne zna da prenese emociju, bezlicna joj je faca. Takodje scena izgleda onako fino na bum, sve belo, ali opet kad se bolje razmisli bazicno, vec vidjeno. Najlepsa mi je od svega melodija i to je to. Sve u svemu cini mi se da je pesma koja se brzo zaboravlja. NIKAKO nije ni za uporediti sa Teyom. Ona smaracica Alesia ce sigurno na reakciji prvo reci : Direct competition! HAHAHA ,nidje veze!
 
Najdosadnije zemlja na ESC nastavlja da salje najdosadnije pesme.
 
Jolandu mnogo bolje ocenjuju od Teya Dore na ovim raznim forumima i aplikacijama
 
Jolandu mnogo bolje ocenjuju od Teya Dore na ovim raznim forumima i aplikacijama
Potpuno očekivano, svetle boje, dinamično, koregrafija atraktivna, sa lakoćom peva, pitko..
Meni je bolja Teya Dora, ali nije mi ovo čudno..
 
Potpuno očekivano, svetle boje, dnamično, koregrafija atraktivna, sa lakoćom peva, pitko..
Meni je bolja Teya Dora, ali nije mi ovo čudno..
Ja volim obe, ali bas mi je cudno da toliko vise gotive Jolandu u odnosu na Teyu
 
Na My Eurovision scoreboard aplikaciji Jolanda 16, Teya Dora 10.

Al stvarno mislim da nema ni potrebe upoređivati jer nisu direktna konkurencija, a ako ćemo upoređivati, Ramonda je komercijalalnija, i mislim da će se više istaći u svakom slučaju, makar što se publike tiče.
 
Ma zašto se uopšte upoređuju te dve pesme. Sad sam pogledao Jolandin nastup, atmosfera dijametralno drugačija, koregrafija kao da nije balada, prvo to je baš drugačije, a o pesmi da se ne govori.

Igrači me malo podsetili na one iz nastupa Olivera Katića za "Predsedniče, halo" :D

 
Osecam neki blagi hejt prema Portugalu ovde, samo zato sto su poslali baladu koja bi mogla da bude konkurencija nasoj pesmi. Mislim da bi reakcije na pesmu bile daleko pozitivnije da smo mi poslali Konstraktu, a ne Teyu, na primer...
 
Iolanda očekivan pobednik. Iskreno FDC mi je totalno dosadan festival, nema energije, žara, ono što ja volim. I pesme su mahom sporije, nisam u tom vajbu. Nema ni s od sličnosti sa Ramondom, tako da ne vidim poentu upoređivanja.
 
Kud ćeš melanholičnije, tamnije, sporije od Ramonde @libertà , kako je to onda tvoj fazon? :D
 
Kud ćeš melanholičnije, tamnije, sporije od Ramonde @libertà , kako je to onda tvoj fazon? :D
Pa nije moj fazon, kao što se videlo i na temi jer "Ramondu" uopšte nisam primetio do samog nastupa a ni komentarisao. Mene je kupio paket nastup, interpretacija. Volim balade ali sam poprilično "picky" po tom pitanju.
 
Znači padaš na efekte na led ekranima.. 😛🤩
 
Nije ovo lose uopste. Pesma je interesantna plus odlican izvodjac. Moze da se istakne. Sto se tice poredjenja s nama mi imamo komercijalniju, intimniju pesmu sa neznim vokalom. Mislim da se cak nece istim ljudima svideti te dve pesme, tako da ne razumem te price o konkurenciji.
 
I
Padam na efekte, na scenografiju, na glas, na emociju.. Zašto Mrm nekada ne pohvališ nekog našeg predstavnika za promenu?
Izgleda je pretamno, ili su ti libice svetla na tom led ekranu zaslepela oči na tren, pa ne vide i moje pohvale. 😁🤩
8/10 i 18. mesto za sada nije loše uopšte..:)
 
I

Izgleda je pretamno, ili su ti libice svetla na tom led ekranu zaslepela oči na tren, pa ne vide i moje pohvale. 😁🤩
8/10 i 18. mesto za sada nije loše uopšte..:)
Ne znam stekao sam utisak da je često kritikuješ, možda mi se učiniloo
 
Back
Top