pt Portugalija 2024: Iolanda - Grito

Konačno iolanda ide na neki ESC party, potvrđena je za Madrid.
 
Minipop

xbrHxmg.jpeg
 
U životu ne znam dal sam čuo ili vidio (što uživo, što ovako na netu) Portugalca koji ne vlada engleskim do te mjere da se maltene uopće ne čuje da je iz Portugala, a o vokabularu da ne pričam. Generalno gledano vjerojatno jedini romanski narod sa sluhom i smislom za engleski
 
Mislim da Portugalija sigurno prolazi u finale. Imaju fenomenalan žreb. Istaći će se lepo, jer su pre njih Moldavija, Azerbejdžan i Australija a posle njih Luksemburg. Portugalija je tu najozbiljnija pesma i niko ih ne ugrožava.
 
K'o bi rekao da Portugal grabi četvrto finale ESC-a zaredom.
Ako prođe (a vjerojatno hoće) bit će mi više drago zbog Portugala kao države nego zbog pjesme
 
Poslusajte Jolandin album koji je izasao prosle godine. Treba na vreme poceti sa ucenjem pesama za potencijalni beogradski koncert :love: 🥰
 
Inace, Maro je postala jedan od najuspesnijih ESC izvodjaca poslednjih godina. Izvodjac je alternative a opet ima skoro 500k pratilaca na ig. Prati je cak i Andjelina Mango 😍
Bila je nominovana za Gremi, saradnje sa ozbiljnim izvodjacima poput Dzejkoba Kolijera.

Maro je definitivno najveca zvezda koja ima veze sa Evrovizijom a da dolazi iz Portugala 😍
 
Poslusajte Jolandin album koji je izasao prosle godine. Treba na vreme poceti sa ucenjem pesama za potencijalni beogradski koncert :love: 🥰
Uh, sto je ovo dobro, kombinacija endogenog izrazaja i moderne produkcije. Meni se Mimi Cat uopste nije dopadala, ovo je pesma koja treba da pretstavlja Portugal.
 
Back
Top