pt Portugalija 2024: Iolanda - Grito

Nama je na zalost Ukrajina ispala glavni konkurent, Portugal bi bio mnogo bolja opcija
 
Mislite da mogu realno da prodju Portugal, Slovenija i mi? Ko je najslabija karika?
 
Više mi se dopada da igrači imaju onaj milje preko glave, ali verujem da su promenili zbog Hrvatske .. svakako finale zaslužuju
 
Vadi je vokal, inače mi je sve bledo i sterilno. Ipak prolazi.
 
I dalje mi je prilično noneventastično sve ovo, ali trebalo bi biti dovoljno za prolazak
 
Sada razumem zasto su nas poredili isprva. Tesko da obe prolaze (dobro). Nije nemoguce u ovako malom polufinalu, svakako.
Iolanda je lepsa nego ikad, vokalno prilicno stabilna. Ali ono sto me plasi, je bas to sto smo mi na samom pocetku. Sa kim ce je uporediti. Ako Ramondy zablista, bojim se da ce ona ostati neprmecena, zbog previse belila, u pesmi koja mi nekako ne ide uz toliko svetla, niti toliko koreografije a po tempu je lagana. Veliki rizik je da ostane neupamcena iako nastupa pred kraj.
 
Imam utisak da su se bas zeleli razlikovati od druge dve balade vizuelno, Srbije i Slovenije a bilo je izjava i nagovestaja kako ce izgledati ti nastupi.
 
Pa nije bas da su sad zeleli da se specificno razlikuju, obzirom da nisu znali sta ce Srbija izabrati, a nastup je manje vise isti kao iz polufinala fdc. Nisu apgrejdovali nista, sve ja to shvatam, ali prosto i mi smo (navodno) napravili bolji od dobrog nastupa, dok je njen bio osrednii jos tada. Pesma kao pesma je dobra, ali kao sto kazem ako je uporede kao pesmu na nacionalnom jeziku, koja je spora i atmosfericnija, Lila ce je (nadam se pojesti) i nista nisu uradili povodom toga da se ne desi.

Ponavljam voleo bih obe u finalu. Aliiii nesto ne vidim.
 
Nisam slušao pesmu nekih nedelju i po dana da bih je se "odvikao", danas je čuo i rasplakah se kao beba. Ne razumem ni reč, ali mi emocija i atmosfera neobjašnjivo ostavlja zabezeknutim.

Želim Jolandi sve najbolje i nadam se da i ostatak ljudi ima razumevanja da stavi ovu pesmu na mesto koje zaslužuje
 
Last edited:
Ovakve pesme obicno jako volim, medjutim, ovo mi je samo ok. Ima dobrih momenata ali nesto mi definitivno fali.

Ipak, bilo kako bilo, zasluzuje finale.
 
Back
Top