Predlozi i utisci o forumu

Jel ima neki razlog zasto app radi auto-rotate, iako telefon mi nije podesen na auto-rotate? Ovo se pocelo desavati od nedavno, verovatno kad sam ocistio kes zbog lobanji ili mozda ako je bio neki update.
 
I meni isto već par dana, ali sam mislio da je do mog telefona.
 
Da, i meni isto!

Mislio sam da je do MIUI update, ali očigledno nije
 
Molim Vas da mi ne stavljate lobanje više nisam to zaslužio! Pišem peticiju da se uvede patlidžan kao reakcija jer verujem da je mnogima potreban.
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Nemojte stavljati lobanje prekomerno i bez potrebe, inače može vam biti uskraćeno da ostavljate reakcije ubuduće. Takođe, neko je već pitao koje emotivno stanje predstavlja lobanja pa oni koji su je tražili, trebalo bi da definišu kako bi eventualno ta opcija ostala i nadalje. Da pojasnim, reakcije služe da se iskaže osećanje prema napisanom u nekom postu, a ne da bi se nekom dodelila neka "značka" poput deteline, bambija i slično, bez emocionalnog značenja.​
 
moje osećanje kada reagujem nekome sa lobanjom
Feeling Spooky Pumpkin Spice GIF
 
Mislio sam da se opiše rečima što preciznije a ne da li pomerate kosti na ovaj ili onaj način.
 
Pa nema tu šta posebno da se opiše, za mene je lobanja = da umreš od smeha. Kao jača verzija ove reakcije 🤣.
 
lobanja bi bila ekvivalent "au brate...", "nemam reči" ili što Milan kaže jača verzija smejuće-plačućeg smajlija
 
Pa u tom slučaju deluje kao višak jer ne treba zasebna ikonica za svaki nivo jačine smeha. Upravo ta žuta znači takav napad smeha, a evidentno je da ga stavljate na mnogim mestima gde baš ništa nije smešno a posebno ne u toj meri, pa mi objašnjenje ne pije vodu baš.
 
Dakle lobanja je zamena za sve što odstupa od emocija koje iskazuju druge reakcije? Da stavimo onda Skočka, poput nekog džokera? 😃
 
Pa meni je skroz ok postojanje lobanje. Više puta je opravdala namenu. Npr. kada Mrm pokuša po hiljaditi put da nam objasni kako žiri glasa na ESC i kako je to sve u redu i transparentno to nije više za :ROFLMAO: već za 💀.
 
Opet apelujem da dodate govance kao reakciju, to svi znamo za šta služi. :poop:
 
ne znam, meni je lobanja nekako... lobanja

sama njena čar je to što nema jasno definisano značenje
 
  • Like
Reactions: FFM
Back
Top