ro Rumunija 2022: WRS - Llámame

Jesu obe treši i treba poći od toga da obe verovatno ispadaju, pa ako neko iznenadi pa prođe super (za njih)
 
Jedan od 5 favorita (znaci polovina finalista) mi je pobedio. 👏
Meni se ovo dopalo, mada mi se cini da njemu igranje, plesanje ili sta vec ne ide bas najbolje. Ali dobro, ima vremena da se popravi. Svakako mi je zabavno i kod mene ide visoko.
U poredjenju sa Izraelom, Rumun ima bolju pesmu, ali je Izraelac bolji performer.
 
Bolje mi je od Izraela, ok mi je pjesma u globalu, mada recimo kad bi me potjeralo u wc tokom njegovog nastupa, pa šta znam, i ne bi se baš smorio
 
Krš, Rumuni nažalost propali. Ja inače volim latino ritmove i taj vajb, ali ovo mi je mnogo otrcano i siromašno. Lik mi je identično odbojan kao i onaj bitchy Izraelac.
 
Da li je neko video možda finalni nastup "Romania mea" od sinoć? :eek:
Da li je ikad bila veća propaganda od ovoga na Evroviziji? :D
 
Bzvz, meni iskreno i gore od Izraela (sa kojim vidim da se poredi).
Ali šta ću im, kad izbaciše odličnu pesmu u polufinalu.
 
Meni ovo prezarazno, ne izlazi mi danas iz glave Hola mi bebebe. Iako sve izgleda kao iz 2006. 😄
 
Želim ovo u finalu 🔥

Sexy Dance GIF
 
Navodno je ovo nf gledalo samo 200k Rumuna... Dakle, jedan manji rumunski grad.
 
Kad ih niko ni za šta ni ne pita, što da gledaju :cautious: Izbaciš treš favorite publike da bi izabrao podjednako treš uradak
 
Navodno je ovo nf gledalo samo 200k Rumuna... Dakle, jedan manji rumunski grad.
Znaci nesto vise nego samo nasih glasaca, a pritom smo 3x manja drzava od njih

To i objasnjava zasto poslednjih par godina fan favoriti dobro prolaze na njihovom tvt - jer samo fanovi i glasaju
 
Otkud znaš koliko je kod nas bilo glasača? Dosta ljudi je glasalo i svih 20 puta, pa može biti da je broj glasača 20-30 hiljada.
 
Pa simpatično je (kao), ali će mu trebati neki vanserijski nastup da uopšte i pomisle da se kvalifikuju, a i s tim bi bila izvesnija varijanta da neće.
Ubeđivali me ovde da je Chanel za Izraelca Melodifestivalen, onda je Izraelac za ovog 16 Melodifestivalena 😄
 
Back
Top