RuPaul's Drag Race

Iznenadila me PJ zbog davanja imuniteta, a još više zbog toga kome ga je prepustila. Obožavam što su je nakratko kritikama ubedili da će biti u bottom 2 lol, tačno se videlo da će da izludi.

Ove probe su bile baš shady, podsetilo me na stare sezone. Q mi je sve veća smaračica. Nesumnjiv je talenat, ali prilično jednodimenzionalna.

Počelo je malo da me nervira i to što i Sapphira uvek na istu foru ima prođu (doduše tako je bilo i sa Plasmom i ovom bacačicom iz Majamija). Totalno je zaslužena pobeda btw.

Je l' pratite UK vs. The World? Očekivao sam više zbog imena, a nekako se na pola epizode već smorim. Choriza mi je too much, nikada nisam razumeo na koju foru prodaje svoj drag. Marina je sjajna, za nju nisam znao jer ne pratim filipinsko izdanje.
 
Last edited:
Je l' ste ispratili UK vs. The World?

Mislim da je Marina malo zakinuta (a i pogrešno je procenila poslednji korak), a da je Tia imala previše kredita zbog toga ko je. Doduše, ok mi je krajnji rezultat, ne žalim se. Arantxa je preslatka.

Jonbers i Scarlet su takve otrovnice lol. Za ovu drugu sam znao, ali me Jonbers baš neprijatno iznenadila sa tim nezrelim bitchy stavom još dok nije ispala.
 
Back
Top