RuPaul's Drag Race

Not gonna lie meni je barem po ovome sto prikazuju Nimfija favorit za pobedu, Plane Jane i Saphira bi hteo da budu u finalu isto a i Dawn mi je simpaticna mnooooogo. :D Ovi ostali djene djene. Q mi daje uzasno annoying vajbove tebra, sta se buni... jbt. Koliko su ti Ameri iskompleksirani "Always the bridesmaid never the bride" a ona fazon in the top all the time. Tebra, Keiona je bila 4 epizode High i onda procvetala i postala kraljica sa najbolji track record IKADA, drami mnogo Q. :'D
i meni je, i talentovana i zanimljiva. ja plane bas nmg iritira me mnogo, a saphira mora u finale. Dawn volim isto. q ume da bude annozing ali talenat nekako pomaze da ne primetim toliko
 
i meni je, i talentovana i zanimljiva. ja plane bas nmg iritira me mnogo, a saphira mora u finale. Dawn volim isto. q ume da bude annozing ali talenat nekako pomaze da ne primetim toliko
Pa to, Q jeste talentovana al njeno ponasanje je tako Jan na Madonna Rusical, like come on. x'D

Plane Jane cu prosto opisati kao "Volim da je mrzim". Toksicna je, bez blama je i tobar je TV i sto je najvaznije, nije je nesto preterano briga sta ce fandom da misli o njoj, zato je postujem iako se ne slazes sto maltretira ljude.
 
Ponovo sam gledao četvrtu sezonu nedavno i obožavam koliko je tamo shade bio ''kulturiška'', čak i u onom isceniranom Unutcked. Plane je u osnovi bezobrazna i tačno provocira da bi dobila reakciju. Ne bi me iznenadilo da završi u duelu (ili bude blizu), pa kao doživi neko prosvetljenje i postane naprasno fina, ukoliko shvati da provokacije nisu zanimljive ili ne pale...deluje mi kao osoba koja pažljivo kalkuliše. Sa druge strane, zabavna je i look je generalno jako dobar.
 
Ponovo sam gledao četvrtu sezonu nedavno i obožavam koliko je tamo shade bio ''kulturiška'', čak i u onom isceniranom Unutcked. Plane je u osnovi bezobrazna i tačno provocira da bi dobila reakciju. Ne bi me iznenadilo da završi u duelu (ili bude blizu), pa kao doživi neko prosvetljenje i postane naprasno fina, ukoliko shvati da provokacije nisu zanimljive ili ne pale...deluje mi kao osoba koja pažljivo kalkuliše. Sa druge strane, zabavna je i look je generalno jako dobar.
Nemam pojma, ja volim shade ali pametan. A ne da bacas shade samo jer ti se moze...
 
Je l' gledate UK vs. The World 2? Mayhem Miller je stvarno specijalna osoba lol
 
Dobar je cast, a nadam se da će ove godine biti malo duži serijal. Prošli je imao samo par epizoda valjda.
 
Bilo je dobro, odmah sam znao da će pobediti jer je doslovno ispaljivala gluposti i zasmejavala sve. Karleuša ima da cveta lol
 
Bukvalno. Znaci tako sam godinama razmisljao kako bi bilo cool da neko nju odradi na Snatch Game i konacno se neko setio. Props za Plain Jane sa odlicnim Snatch Game izborom. :D
 
Ne znam odakle mu ideja da uopšte razmatra Karleušu, ali stvarno je bilo zabavno. Mene malo nervira to što naš izgovor uvek imitiraju sa ruskim akcentom, što po meni baš i nije uvek tačno...mada ok, on je Rus, pa mu opraštam.
 
Ne znam odakle mu ideja da uopšte razmatra Karleušu, ali stvarno je bilo zabavno. Mene malo nervira to što naš izgovor uvek imitiraju sa ruskim akcentom, što po meni baš i nije uvek tačno...mada ok, on je Rus, pa mu opraštam.
To i mene zanima, gde je Karleusu iskopao. :O Mislim ok, super ali KAKO?! :'D
 
Ali hit kada Sasha Colby u Pit Stopu ladno kaže kako zna za Karleušu, prati je na Instagramu lol
 
Šokiran sam što su izbacili Plasmu. Ova druga jedino što ume da odradi ove sezone je lip sync, a i tu je često messy.

Dawn počinje ozbiljno da me smara i mislim da je zapravo veća zloćka u odnosu na PJ.
 
Slazem se. Steta sto Plasma ispala ali ona je one trick pony sto bi rekli tako da razumem zasto je lose prosla u ovoj epizodi. Jbg. :'D

Mene zanima sta ce sledece nedelje PJ da uradi sa napitkom imuniteta. x'D Ili ce popiti ili nekom dati valjda, sledece nedelja bi trebalo biti poslednja. :D
 
Back
Top