RuPaul's Drag Race

Sad si me ovim podsetio na Milana Stankovića...neki dan sam video sliku u trenutnom monaškom fazonu i na tren me podsetio na pre-op Jiggly 😭
Ahahahahah hahahahahahah

Milane, may I call you Jiggly?
 
Kooonačno najava za UK 5 🙏
Australiju nisam ispratio (možda kasnije), a čekam da krene UK pa da ujedno na WOW pogledam i titlovanu Francusku 2, vidim da je svi hvalite.
 
  • Like
Reactions: FFM
Da, jedva čekam UK 5!
Australija sam čuo da je užas ova 3. sezona, mada meni je to ionako najgora franšiza, pa nisam ni pokušavao.
Brazil deluje simpa, Meksiko mi je krš, Švedska je super...
 
Haha, kako su krenuli sa franšizama zaista nije isključeno da se desi DR Bosnia i Vivacious :rolleyes:😅
 
  • Haha
Reactions: FFM
@FFM Je l' pratiš UK 5?

Odlične su mi uvodne epizode i super mi je postava, tačno se vidi razlika u karakteru u odnosu na SAD. Dobar primer za to je Cara Melle, užasno antipatično biće. Ni cimerka nije puno bolja lol
 
  • Like
Reactions: FFM
E pratim pratim, i UK 5 i Germany (tj. DACH).
Da, devojke su baš šarmantne i zabavne, nadam se samo da jebena produkcija neće pogurati US-like queens, poput Tomare i Care.
Već mi je Tomarin placement u poslednjoj epizodi bio poprilično nejasan.
 
Ali onaj Karamelkin ulaz "Kneel for your Goddes" bi bio krindž i za regularnu petu sezonu, a ne UK peticu lol. Ako bi me nekada pitali kako zamišljam nadobudnu američku kraljicu, ona bi definitivno bila kandidat za izbor. Tomara je isto debelo na granici neprijatnog, odbojna mi je. Doduše, možda je i prvi utisak, nekako mi je napadna na prvu.

Btw, Naomi Carter mi je bukvalno britanska verzija Jaxa iz S15 :ROFLMAO: Nigde veze ni sa Naomi, ni sa Beyonce.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: FFM
Tomara mi je isto neprijatna, ali mi ima nekako taj splavaruša vajb koji mi je interesantan.
Kao Karmen Farala za sirotinju.
 
Moguće da Tomari takav vajb dolazi iz nesigurnosti, videćemo...dok kod cimerke baš onako izbija nadmenost.
 
Moguće da Tomari takav vajb dolazi iz nesigurnosti, videćemo...dok kod cimerke baš onako izbija nadmenost.
A vidis, meni cimerka deluje bas nesigurno, dok mi Tomara izgleda kao da je usla u Zadrugu sa namerom da ozbiljno podigne sebi tarifu i nista je drugo ne zanima.
 
Koliko sam skontao, Tomara ima neki kratak drag staž, ili to bar meni deluje tako kada vidim face paint lol Karamelita treba da popije jedan bottom, da bi se malo sabrala, to je najbolji lek za te, u sopstvenoj glavi, već viđene pobednice.

Ali da, slažem se da tu ima mnogo nesigurnosti, a naročito ako sve zasnivaš na performansu. Mnoge iz postave bi pojele ove dve, ako uzmemo u obzir harizmu i karakter.
 
  • Like
Reactions: FFM
Da, harizma ove sezone apsolutno na nivou.
Ne znam da li gledas i Svabiju, slicna situacija.
 
Njih ne, ali planiram Francusku, pa ću javiti utiske. A kod Nemaca je neki naš host ili sudija? Možda i nije ''naš'', nego vidim prezime na -ić.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: FFM
Jeste, naš Rom.
Ali je iskreno najgori sudija.
 
UK 5 mi je odlična sezona.

Krivo mi je zbog poslednje eliminacije, Banksie mi je super kreativan, ali je baš bila slaba u Rusicalu (koji je, btw, bio top).

Jako volim što je ova delulu Cara Melle dobila po nosu za kur*enje kako je Bogom dana, totalni bolid (reading NULA). Kate i Ginger su mi najdraže, Michael Marouli je isto ok. Tomara je u isto vreme presmešna i iritantna, mada mi nije odbojna kao na startu sezone.
 
  • Like
Reactions: FFM
Sve se slažem, samo mi je Tomara draža od Ginger.

Ginger mi je bolja van draga nego u dragu, dok mi je Tomara potpuno otkrovenje. Kao iz Zadruge da je izašla.
 
Pomalo sam razočaran novom epizodom, očekivao sam mnooogooo više za Snatch Game sa ovom postavom. Pobednica jedina vredna pomena (mada mi je i to pomalo meh). Kate me razočarala izborom i lika, ali i nastupom. Ostali krajnje nebitni.
 
Mislim da je Snatch Game već prevaziđen challenge. Svi se useRu i pogube, muka njima jadnima, muka nama.
 
Meni sama ideja nije toliko prevaziđena, međutim u poslednjim sezonama ima previše challenga gde se glumi, improvizuje i sl. i onda imam utisak da se pomalo izgubila čar i da se većinom ispucaju dok SG dođe na red.
 
Back
Top