RuPaul's Drag Race

Ja gledam sve na WoW. Placam toliko streaming servica i news subscriptiona da ne znam vise ni sam šŸ„¹
 
I'm just gonna leave this here...
Screenshot 2023-08-13 at 18.50.07.png
images

Screenshot 2023-08-13 at 18.57.30.png
 
Jimbo bi je odlično skinuo, samo da progovori srpski lol
 
  • Haha
Reactions: FFM
PokuÅ”avam da nađem onaj Kandyn look sa kratkom "mokrom" kosom, ali nema ga nigde. Isto kao Krki u spotu.
 
Da postoji neka lokalna franÅ”iza, ona bi definitivno ili botovala da bude makar guest judge, ili bi je pozvali..mada, gledajući neke njene prethodne izjave delimično je sebe samu diskvalifikovala.
 
Da postoji neka lokalna franÅ”iza, ona bi definitivno ili botovala da bude makar guest judge, ili bi je pozvali..mada, gledajući neke njene prethodne izjave delimično je sebe samu diskvalifikovala.
Pa realno ona je hands down izuzetno kvalifikovana za to. Imala je dragice u spotu pre 15 godina, žena i je i sama hodajući drag. AFABica Å”to bi rekli woke mladi.
 
Da ali hejterske izjave i maltene javna outovanja su joj jadna. DoduŔe, ovo nije US/UK, tamo bi odavno bila cancelovana.
 
  • Like
Reactions: FFM
Nisam znao da je nekoga javno autovala, straŔno :/
 
Svojevremeno je po storijima razvlačila pojedina imena... ti likovi jesu gej, ali to neko javno prozivanje mi je u rangu outovanja. Svi sami biraju kada i kome će to reći/uraditi, a ona je u svom prostačkom maniru bockala pa naÅ”la za shodno i da razotkriva ko koga i zarad čega.
 
  • Angry
Reactions: FFM
Uh da, podsetio sam se sada kako je Milk vs Kennedy drama bila odlična i koliko je Milk bila delulu.
Ovaj meme mi je odličan, mada je rekla kasnije da je u pitanju bio edit i da je pre lipsticka imala i govor itd.

screen-2225.jpg
 
  • Love
Reactions: FFM
Da da, obožavam taj edit sa YouTuba, a jeste - u originalnoj epizodi je bila normalna eliminacija
 
Sad si me ovim podsetio na Milana Stankovića...neki dan sam video sliku u trenutnom monaÅ”kom fazonu i na tren me podsetio na pre-op Jiggly šŸ˜­
 
Back
Top