sm San Marino 2022: Achille Lauro - Stripper

Aha, znači ništa od njega tokom sedmice? Ju, bezveze.
 
Pa kako su stavili ovo, ponadala sam se da ću da ga gledam još 4x.
 
Meni ovo ni najmanje nije interesantno. Poslat će tog Achillea ili nekog drugog poznatog i uzeti mjesto u finalu nekoj DRŽAVI. Meni cijela ta sprdnja sa San Marinom svake godine izgleda kao da se natječe pojedinac, a ne zemlja i to mi je odvratno
 
Al zato se u Ukrajini takmici drzava, u punom smislu te reci 😂

A dobro, sta ce, bukvalno su jedan omanji grad, moraju da naprave neki brend od sebe, i to sto rade je prilicno uspesno
 
Pa meni ne smeta to dovlačenje pjevača, ne znam šta bi trebali s obzirom koliko imaju stanovnika. Dovlače ih i zemlje s normalnim brojem stanovnika. Radije tako nego da svake godine gledam Valentinu Monetu.
 
Meni ovo ni najmanje nije interesantno. Poslat će tog Achillea ili nekog drugog poznatog i uzeti mjesto u finalu nekoj DRŽAVI. Meni cijela ta sprdnja sa San Marinom svake godine izgleda kao da se natječe pojedinac, a ne zemlja i to mi je odvratno
Kome smeta veliki Achille Lauro?

2b0593003d7bd7323e8e0dea4645463c410f86f6.gifv
 
Iz druge kvalifikacione večeri, u finale u petak plasirali su se: Katrin Rosselli alijas Artika, Maltežanin Kurt Cassar i Lorenza Rocchiccioli.
U drugu šansu, koja se održava u četvrtak, idu: Mad, Kumi Watanabe, Giada Varaschin, Gisele Abramoff i Maria Chiara Leoni.

Finalisti su ovo troje sa desne strane, redom zdesna nalevo Artika, Kurt i Lorenza.
7SVw9jQ.jpg
 
Ivana Spagna je legenda disco muzike, bilo bi divno videti je na evrovizijskoj sceni.. :)
 
Da Filhy nije organizovao slusanje Sanrema 1980-1999, ne bih znao za nju. Bila je to prilika da je upoznamo.

Ovde cu sacekati finale izbora i videti sta su izabrali kao ponudu.
 
Ne znam zašto ne mogu da stave video na yt, da se vide nastupi ko je prošao u finale prve dve večeri.. :cautious:
 
Ne znam zašto ne mogu da stave video na yt, da se vide nastupi ko je prošao u finale prve dve večeri.. :cautious:
Veruj mi da ne želiš to da gledaš. Ja sam iz znatiželje juče pokušao i pripala mi je muka već kod izvesnog Giorgia Borghes-a aka Claudia F :sick:


Na 7:08 je...

Ovo je deset puta gore od onih Grandovih šampiona svojevremeno.
 
Iz treće večeri za finale u petak kvalifikovali su se: Vina Rose, Raimondo Catalano i Mate.
U drugu šansu, koja se održava u četvrtak uveče, prošli su: Sebastian Schmidt, Vanja Vatle, grupa Snei Ap, Marta Gaetano i Nada i Sissi.

Troje finalista sleva nadesno: Mate, Raimondo, Vina
Ft23Ova.jpg
 
Veruj mi da ne želiš to da gledaš. Ja sam iz znatiželje juče pokušao i pripala mi je muka već kod izvesnog Giorgia Borghes-a aka Claudia F :sick:


Na 7:08 je...

Ovo je deset puta gore od onih Grandovih šampiona svojevremeno.
Joj boze sta je ovo?
Premotao sam na par mesta i nije mi dobro.
 
Iz četvrte večeri, u kojoj su se takmičili izvođači iz San Marina, za finale u petak kvalifikovali su se: Garon X Duan, Giada Pintori i Giulia Vitri.

fqcCVrq.jpg


Sutra uveče nas očekuje druga šansa za 15 takmičara koji su se kvalifikovali iz prethodne tri emisije, a u petak uveče je finale za neafirmisane.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Back
Top