sm San Marino 2022: Achille Lauro - Stripper

Iz večerašnjeg repesaža, u sutrašnje finale za neafirmisane plasirali su se: Maria Chiara Leoni, Alessia Labate, Sebastian Schmidt, Frio i Kumi Watanabe. Dakle, dvoje je prošlo koji su nastupali prve večeri, dvoje iz druge i jedno iz treće večeri.

wB69hB8.jpg


Sutra uveče nas očekuje finale za neafirmisane, u kome će nastupiti 17 umesto prvobitno planiranih 16 takmičara, a 9 će proći u subotnje veliko finale i pridružiti poznatim izvođačima.​
 
Gost u revijalnom delu sutrašnjeg velikog finala biće 78-godišnji Al Bano, predstavnik Italije na Pesmi Evrovizije 1976.

a0MrtM3.jpg
 
Objavljeni su članovi žirija za sutrašnje veliko finale.
  • Žiri festivala “Una voce per San Marino": Mogol (predsednik), Simon Lee, Clarissa Martinelli, Dino Stewart (direktor BMG Italija) i Susanne Georgi (Andora 2009)
  • Radijski žiri: Lia Fiorio (predsednik), Valentino Berti, Jessica Vallorano
  • Novinarski žiri: Andre Lattanzi (predsednik), Gabriele Fazio i Serena Sartini.
rwBmnzl.jpg


rbcjT3J.jpg


SLOXXf2.jpg


EUebWbL.jpg
 
Josipa, hoće li on pobediti? Ili možda neki anonimus iz kvalifikacija? :unsure:

 
Domenica mi nije išla uz njega.

Oduševljen sam🤞
 
U sutrašnje veliko finale plasirali su se: Aaron Sibley (pobednik večeri i dobitnik 7000 evra), Camille Cabaltera (2000 evra), Sebastian Schmidt (Basti) (1000 evra), Vina Rose, Alessia Labate, Maria Chiara Leoni (MeriCler), Kurt Cassar, Elena & Francesco Faggi i Mate.

Ovih devetoro takmičara nadmetaće se sa 9 direktnih finalista. Direktni finalista, BLIND, objavio je večeras da odustaje od takmičenja jer se oseća loše i ima simptome korone, pa iako je dobio negativan rezultat, nije u stanju da nastupi.​
 
Naslovi pesama poznatih:

Achille Lauro – Stripper
Burak Yeter & Alessandro Coli
Cristina Ramos – Heartless Game
Fabry & Labiuse feat. Miodio
Francesco Monte – Mi ricordo di te (Adrenalina)
Ivana Spagna – Seriously in Love
Matteo Faustini – L’ultima parola
Tony Cicco, Deshedus & Alberto Fortis – Sono un uomo
Valerio Scanu – Io credo

Ivana Spagna je dostupna!

Kakav "throwback", predobra retro disco numera.. :cool:🙌💥🍹🎧

 
Ko bi rekao, ali SM obećava. Akileova Domenica mi je odlična, pa se nadam da je i ova nova, Burak Yeter ladno u NF i isto očekujem nešto vrh, Cristina Ramos nadam se dobra a najviše bih volio da najjaču pjesmu imaju Miodio i da dođu po osvetu za nepravedno neshvaćenu Complice iz Beograda
 
Back
Top