sm San Marino 2022: Achille Lauro - Stripper

Meni je ovo skroz bezveznjikavo, a on skroz antipatičan. Pjesma ko neka nabrajalica, ništa s ničim
 
Ima neki potencijal kod publike... možda prebaci u finale, osim ako ih ne pokopaju svi kao prošle godine u finalu. ..
Meni pesmica sigurno neće biti od najgorih. Ima tu nešto malo spimpatično. A on je vidi se full šizika.
 
Totalna kopija Maneskina, istetovirano golisavo telo koje smrdi preko snimka, pesma rokic, samo manje hiticna od ZEB.
 
Tačno, vidi se da je ovo sve više manje fazon od prošle godine, ali malo prekomponovan.
 
Pa jednom sam gledao neki nastup sa Sanrema, on ni ne zna baš pjevati 🤣
 
Aki ne zna da peva, ali Aki postoji odavno ovakav kakav je, ne moze bit kopija 🤣😅
Aki je performer, cekam skandalcinu neku 😅
 
Ako i prođe uopšte i to jedino neki, njemu svojstven, performans da ga izvuče. Na SR je uvek simpa, ali ovo je 0.
 
A ko može da ostane simpa u onoj garaži u San Marinu... lol

Mislim da će da blista na esc sceni lol:love:
 
To je pozorište Teatro Dogana.. Ono je malo jer je i mesto ekstremno malo, bukvalno drugo naselje na teritoriji San Marina na samoj granici sa Italijom, prema Riminiju.. to je kao ja kao kad bi u Srbiji Rgotina imala pozorište.. Tako da je to pozorište i izuzetno spram veličine mesta.. :)

A polufinala su bila u glavnom pozorištu u San Marinu - Teatro Titano baš u glavnom mestu..

Baš je čudno da nije obratno bilo, ali eto.. :)

Ko bude imao priliku, obavezno neka poseti ovu mikro državu, jako je zanimljiva.. 👍
 
A i potrudio se za nastup nema sta, dovukao se da odradi posao 🤣 Bukvalno sfo vise gledam pobednicki nastup to mi sve vise namesteno deluje 🤣
 
Back
Top