sm San Marino 2022: Achille Lauro - Stripper

Ma nemojte @Mrm molim Vas!
Kad se žensko skine i pomazi se po Edenu onda je polugola i vulgarna, a kad muško to uradi onda je konceptualni umetnik
Ali ja nigde nisam pominjao to za "polugo" ili slično ovde, ovde je to nebitno, može i sa tim, a može i bez toga.. A za te neke koje sam komentarisao svodi se malte ne sve na to, nemaju nikakvo drugo značenje, nikakav drugi smisao, nikakvu drugu dimenziju... Ali opet kažem to im nije najveći problem, već totalno odsustvo kvaliteta kompozicije, vokala, izvedbe...

BTW, ova numera se zove "Stripper".. :)
 
Hmmm onda možemo reći da je i ovo koncept i ja se potpuno slažem u tom slučaju sa Vama!
Da ali kakva je ovo "igračica" svi znamo šta znači reč "igračica".. Ovo je jedna "nabacana" parada šunda bez preteranog smisla, sa najnižim ljudskim porivima, ovo je za mene jedno veliko ništa u svesnom ljudskom stanju.. :(
 
Ko mi dira Akija, imat će problema sa mnom.

me-ne-frego-achille-lauro.gif
 
A stvarno, razgolićena igračica kao neukusno podzemlje najjeftinijih nagona, ona je prosto takva i ne može ništa drugo, a vrljavi striper je konceptualna umetnost, on to tako namerno samo, to je koncept :ROFLMAO:
Na stranu sad što mi je San Marino i kao sama pesma u bottom 5, lol
 
Pa očigledno niste upoznati sa Akijem i njegovom karijerom.:LOL:

Vrljavi striper? Jako ružno, kukala.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Sad znamo kako da branimo vokalne kikseve i golotinju, samo kažemo takav je umetnički koncept i sve rešeno. :D
 
Pa očigledno niste upoznati sa Akijem i njegovom karijerom.:LOL:

Vrljavi striper? Jako ružno, kukala.

Pa dobro stvarno ne moramo ni biti upoznati sa kompletnim karijerama 40+ izvođača svake godine. Gledamo i sudimo evrovizijski entri, i to po ličnom ukusu. I ti si igrom slučaja upoznata jer pratiš i obožavaš Sanremo i sve italijansko. Možda sad i Circus Mircus ima neke pregenijalne rok simfonije i mjuzikle od nastupa u svojoj karijeri, pa šta sad, koga boli uvo ako mu se Lock Me In ne sviđa :ROFLMAO: Za mene je San Marino ove godine vrljavi striper sa lošom pesmom, isto kao što je tebi Eline Noeli katastrofalna 🤷‍♂️

Sad znamo kako da branimo vokalne kikseve i golotinju, samo kažemo takav je umetnički koncept i sve rešeno. :D
Pa da, ali samo, pravila se moraju znati, to samo ako je muškarac i u nekoj "kul" pop do rok varijanti, ali ako je ženski bop, nedajbože malo i ethnic istočnije od Beča, onda ne, nikako, to je neukus :ROFLMAO:
 
Pa dobro stvarno ne moramo ni biti upoznati sa kompletnim karijerama 40+ izvođača svake godine. Gledamo i sudimo evrovizijski entri, i to po ličnom ukusu. I ti si igrom slučaja upoznata jer pratiš i obožavaš Sanremo i sve italijansko. Možda sad i Circus Mircus ima neke pregenijalne rok simfonije i mjuzikle od nastupa u svojoj karijeri, pa šta sad, koga boli uvo ako mu se Lock Me In ne sviđa :ROFLMAO: Za mene je San Marino ove godine vrljavi striper sa lošom pesmom, isto kao što je tebi Eline Noeli katastrofalna 🤷‍♂️

Pa ne znam, jako ruužno se rugati sa tim vrljavi.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Pa ne znam, jako ruužno se rugati sa tim vrljavi.
Pa dobro, ja vrljavo kažem za sve što mi je tako bangavo i drljavo, nije bilo u funkciji uvrede, tj. ja znam da nisam imao ružnu i rugajuću nameru. Ja bih s čovekom u vanscenskom izdanju kafu popio, nije problem 😄
 
Meni Lock Me In nije nista specijalno, ali jako mi se svidjaju druge pesme Cirkus Mirkusa, pre svega Weather Support
 
  • Like
Reactions: Mrm
Promotivne fotke :LOL:

Foto: LUCA D'AMELIO

HvrsnC3.jpg


3tyJuKS.jpg


YLjf5lb.jpg


G3Pt79t.jpg


nemeesK.jpg


FrhIgUm.jpg
 
Back
Top