sm San Marino 2022: Achille Lauro - Stripper

A i potrudio se za nastup nema sta, dovukao se da odradi posao 🤣 Bukvalno sfo vise gledam pobednicki nastup to mi sve vise namesteno deluje 🤣
A meni se sve više dopada ta spontanost.. :)
 
A i potrudio se za nastup nema sta, dovukao se da odradi posao 🤣 Bukvalno sfo vise gledam pobednicki nastup to mi sve vise namesteno deluje 🤣
A tek proglašenje, bukvalno Aki izgleda kao da je jedva 'čuvao tajnu' da ide na esc.:LOL::LOL:
 
TV San Marino je konačno objavio snimak pobedničkog nastupa.

 
  • Like
Reactions: Mrm
Domenica sto puta bolja, ovo mi se ne sviđa baš.
Jeste on poznat U ITALIJI, kontam i u Švicarskoj, ali ni jedna ni druga ne glasaju u drugom polufinalu, plus pjesma nije dovoljno jaka i kontam da će generalna publika biti u fazonu 'a, kopija Maneskina', iako Akile nastupa ovako i pjeva godinama, tako da me ne bi iznenadilo da ostane u pf.
 
Još jedan užas. Ipak nisam razočaran, jer od njih nikad ništa ne očekujem (osim Valentine Monete i Serhata po 156. put). Ajde plus što je novi izvođač.
 
Minipop

VaURlmE.jpg
 
  • Like
Reactions: Mrm
Meni je ovo genijalno, tako ima svoju priču, tako je ležerno, tako je na ivici mainstream muzike i alternative, na nekom tankom žiletu, na ivici genijalnog eksperimenta i pucnja u prazno i običnog italijanskog roka, mislim da u toj kombinaciji zapravo leži šarm i dopadljivost.. :)
 
Back
Top