sm San Marino 2022: Achille Lauro - Stripper

Stvarno užas nad užasima. Poštujući umetničku slobodu i sve ostalo, mogu konstatovati da je ovakav vid javnog eksponiranja u najmanju ruku degutantan.
 
Promotivne fotke :LOL:

Foto: LUCA D'AMELIO


3tyJuKS.jpg



nemeesK.jpg


FrhIgUm.jpg

Ova tri stajlinga su baš top! 👍
Pogotovu ovo kao ptica..
 
Pa nije smislio kako da se pokaže još ekstremnije pa se promoviše sa njima za predstojeću Evroviziju.
 
Mislim da je to i Senhit radila.. :D
 
Meni ništa u vezi njega nije ekscentrično, sve je već viđeno milion puta. Ajde da ima vokal i koncept pa da privuče pažnju, ali sve je mlako. Dosadna pesma, dosadan on, vokal prosečan, kao da se nikad nije ni desio na Evroviziji.
 
Meni ništa u vezi njega nije ekscentrično, sve je već viđeno milion puta. Ajde da ima vokal i koncept pa da privuče pažnju, ali sve je mlako. Dosadna pesma, dosadan on, vokal prosečan, kao da se nikad nije ni desio na Evroviziji.
Kad biste razumeli tekstove možda bi vam bilo i bolje, ne mislim samo na "Stripper" nego sve ostale pesme..
 
Meni ovo od potpune ambivalentnosti uplovilo u Top 5. Ceo dan sam na korak da počnem da skandiram "All I need is lo-ove! EHEY!". Još "I love Britney" stih 💕
 
Aki je odustao i od učešća na predevrovizijskom koncertu u Amsterdamu. To mu je ujedno bio i jedini koncert na koji je planirao da ide pored onog u Barseloni koji je propustio, tako da gledamo ga tek u maju u Torinu.
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Back
Top