sm San Marino 2022: Achille Lauro - Stripper

Ovo mi je najlosija pesma koju je San Marino ikada poslao. Nakon Senhit spasti na ovo..........nemam reci :sick:

Bukvalno mi je sve iritantno. I on kao pojava i glas mi je odbojan i pesma kao pesma je cist promasaj.

Kod mene na samom dnu zajedno sa Izraelom. Verujem da ce i na ESCu slicno zavrsiti.
 
A meni ubedljivo najbolja njihova pesma ikad! Mada baš volim i Senhit prvi put kad je bila... Sve ostalo gotovo da uopšte ne volim...
 
Meni ovo izgleda jebeno dobro. Iako sam i dalje pesimističan u vezi rezultata.
 
@Josipa

Već naslućujen da nam diraju umetnika, već se da naslutiti iz komentara.. Dovlači se vamo dok je vreme da se spremimo za bitku. :p :D
 
Ja cu biti razocarana ako ne prodje
Za ne prolazak cu da krivim Damiano Davida 🤣
 
Ne znam za vas, ali sad videh klip na tiktoku, ovo vrišti finale. Samo da ga ne cenzurišu, ali kad su Ronelu treba i njega
 
Uh sad mi je drago da ću gledati drugo polufinale uživo, The Rasmus, Achille Lauro, Sheldon Riley, Konstrakta.. Jači izvođači su u drugom, generalno..
 
Meni ovo bilo i ostalo degutantno.

dara-bubamara.gif
 
San Marino 😱 šteta što je pesma prosečna
Pesma mi je jos i ok, ali njegovo izvodjenje, vokal mi totalno kvari utisak. Za nastup se potrudio, ne svidja mi se, ali bar ima nesto. Onaj providni kostim je bezvezan, ali poznavajuci njega, to je ocekivano.
Sve u svemu u konkurenciji sa drugim pesmama, ne vidim da moze proci u finale.
 
Back
Top