sm San Marino 2024: Megara - 11:11

Da sam veća zvezda iz Italije, poput nje, mene bi bilo blam da se pojavim ovde. Ovo NF je pakao i za oči i uši
Sve zavisi koliku zelju ima da ucestvuje na esc. Ako ima te ambicije totalno je mogu videti na una voce, ma koliko velika zvezda bila. Ja nekako prizeljkujem Iramu i Alesandru Amoroso od ovih sa sanrema, ali i pojavljivanje Loredane bi bilo show
 
  • Like
Reactions: Mrm
Meni je to očajan potez, i delovalo bi kao da očajno želi na ESC po svaku cenu, što je za zvezdu njenog kalibra loš marketing i loše je po njenu reputaciju, ali ne verujem da će se to uopšte desiti niti da ona ima želju da predstavlja San Marino, to što fanovi pokušavaju da je nateraju na to je druga stvar.
 
Pa ne znam ko bi bio ta zvezda. Možda neko random kao Alesandra Amoroso?
Sigurno ce medju big artistima biti neko sa Sanrema samo pitanje ko. Ja isto imam osecaj da ce Alesandra Amoroso biti jedna od direktnih finalista.
 
Nije me sramota reći da mi je San Marino bio bolji od Italije nekoliko puta.

2011: 🇸🇲
2012: 🇮🇹
2013: 🇸🇲
2014: 🇮🇹
2015: 🇮🇹
2016: 🇮🇹
2017: 🇮🇹
2018: 🇮🇹
2019: 🇮🇹 (mada su mi obe nepodnošljive)
2021: 🇸🇲
2022: 🇸🇲
2023: 🇸🇲
 
Meni samo 2011., tu pjesmu baš volim, ali ovo sve ostalo u koš za smeće u Valentininoj vili
 
Свакако не очекујем 💔 Анализу 💔 на овом избору нити мислим да је толико жељна Евровизије, али будући да се спомиње увелико да планира да прошири каријеру ван Италије (конкретно сад са шпанском верзијом и дуетом Синћераменте), не би ме ни чудило да пристане да дође за СМ због јаке одскочне даске.

Али опет, тешко. Неко са СР ће бити сигурно на листи
 
Ne znam što bi San Marino bio sramota..
 
Šta sve čovek neće pročitati ovde.
 
Ma nek idu ove ultra podrumare što ne postoje nigde što sam slao na fsc zadatak San Marino.

 
Pa zamalo da fsc zvezdu Analisu lansiramo pa eto neki naredni put.
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Gde li će sledeće godine onda završiti AM.. Kao Nebulossa lani, odbijena na UVPSM, na audiciji, sada ide za 🇪🇸🙌
 
Back
Top