Sara Jo

Ovo i sweet dreams(u tom nastupu mi je bila najlepsa):D
Ma realno ona je nosila na krkacama celu tu PGS sezonu (kad se setim samo onog 'fake outrage'-a kad je, zamisli pa pobogu: zeznula tekst u trazim od Tijane Kuvane Noge Bo), pa kasnije Moje 3 vjecnaja im pamjat.

A zaista Sweet Dreams & S&M nastupi su zaista God-tier Sarsy Jo. Ja i dan-danas stojim pri tome da je zanimljivo i sveze donela Cecinu 'Beograd', iako je bilo ocigledno da to nije niti ce ikad biti njen fah.
 
Bukvalno. Očekujem da će mi ovo lično biti album godine pošto je Micy flopnula, mada i Editin me baš interesuje, ali njen tek u oktobru izlazi.
 
Moolim? Znao sam da dugo najavljuje ali nisam očekivao tako brzo. Čekamo Priju i Editu 😍 Severina je najavila novi album iz dva dela takođe, a do sada je samo Tea pokidala bez premca. Album Emira Đulovića i Darka Lazića kao da se nije desio ove godine. I Džala i Buba najavili album u julu, Devito ko Devito 25 pesama subjektivno kao jednu da je izbacio. Svi nešto nagrnuli sa albumima 🤣 Mladenovićka isto i Afrika izbacuju albume u delovima. A da i Ema Radujko ima album 👀
 
Većinu tih ljudi ni ne slušam. Emin album užas, kao i njena pojava, eventualno ona pesma sa Albinom mi je ok. Tein album mi je okej, slušam nekoliko pesama. Devita baš ne gotovim nešto mada pesma sa Breskvicom mi je bila u glavi neko vreme.
 
Meni čak nisu toliko kriminalne pesme Eme Radujko koliko njeno samo potenciranje golotinje. Zgodna si al smanji trip 🥹 too much je. Ja slušam tipa 2,3 pesme sa Devitovog albuma a Tein mi je ceo na repeatu. Čekam sitno Miličin album pa da vidimo šta je spremila, čujem da je nažalost flop..
 
Meni golotinja uglavnom nije toliki problem, ali kad ne izgleda jeftino, ona kao da se trudi da izgleda jeftino, definicija bugarske maturantkinje, pritom je devojka jedva punoletna, baš preteruje, ali izgleda da jednostavno nema ukusa.
 
Pa ni meni ne smeta inače ali u njenom slučaju je prenaglašeno. Volim kada je sa ukusom, a kod nje te samo sve asocira na golo. Kao da nema ništa drugo da ponudi, a tako mlada.. Spotovi su joj dobri vidi se da je Sandra uložila u nju 😁
 
Pa da, slažemo se. Sandra hoće da je pretvori u malu Džehvu, ali čak se i Džehva oblači sa više ukusa od nje.
 
Pa mora neko da nasledi taj fazon.. samo što Džehva koliko toliko bolje peva od ove male iako vidim da ide na časove pevanja. Jedino što Teodora ume da bude neartikulisana u svom ponšanju ovako poštujem njen rad i trud oko karijere. Izgara od želje to se vidi
 
Pa Teodora je u stvari vrlo solidan vokal, samo što to ne pokazuje puno. Od nje mi i dalje omiljena Most Na Adi, šteta što nije htela da nastavi tim stilom.
 
Daa ali nije komercijala i slabije je prošla ta pesma zato nije nastavila. Ja volim Teodorino lajv izvođenje pesme "Dodirni me" u nekoj emisiji, tu se čuje njena prijatna boja glasa i emocija.
 
Back
Top