Sara Jo

Čuo sam to, baš ima prelepu boju glasa. Sećam se da je za Most Na Adi pričala da je htela da eksperimentiše i promenila ceo tim za tu pesmu. Ja je često i dalje čujem na radiju, mogla bi s vremena na vreme da izbaci tako nešto. Mislim da je taj spot Ljubba radio, odličan.
 
Nisam nesto odusevljen albumom, doduse preslusavao sam ga premoren i pospan pa moguce da mi zato nije leg'o. Svidjaju mi se U glavi, Zlo i Tako hodam.
 
Pojela 😳😳😳

Na prvo slušanje najbolje Zlo, U Glavi, Tako Hodam i Privatni Manijak

Jedino mi se pesma sa Mimi ne sviđa.

I Glas odlična u stvari, vidim da je ceo instrumental napravljen od glasova, nema instrumenata.
 
Zanimljivo na prvu loptu. Svakako nije album na prvu, ali iskreno sviđa mi se celokupan vajb. Letnje noći, slušalice u ušima i mir 💫 Za sada mi se sviđa "Glas", "Želim" i "Sudar". "Tako hodam" je skroz neki otkačeni vajb ali trebaće mi vremena da se povežem generalno sa pesmama. Svakako ću pre njen album slušati nego Miličin iako sam danas slušao "Kučketinu" i onu sa Cobijem.
 
Pa da, ali mislim da će mi ovo biti ipak album godine, pravo je osveženje od silnog folka. Sara ostaje jedina prava pop pevačica, dosledna sebi i snima ono što voli i zato što voli, a ne da bi kupila masu i ja to izuzetno poštujem. Šteta što je rođena ovde, negde drugde bi bila mnogo veća zvezda.
 
Definitivno svaka čast za POP album i to ovako moderan album koji nije ostao u 2010. i vrti istu pop priču kao i mnogi.

Meni je zapravo Sandra Meljničenko najbolja stvar, baš vozi 😄 Odlična je i U glavi, Tako hodam je kul, Zlo dobra, Glas i Želim ok... Mislim da treba da vrti U glavi i Sandru kao sledeća dva singla i da ih isprati spotovima, možda je mogla u spot da ubaci Sara Jo feat. Coby za U glavi, kao Milica u Ilegali, čisto da privuče još publike jer ljudi vole da slušaju pjesme u kojima je on
 
Uffffff. A tako sam se radovao 😭 moramo malo i biti realni. Nema standout pesmu ili dve. Sve su tu negde, i po kvalitetu, i po ritmu. Sto i nije lose, jer imamo jednu, na nasim prostorima, neuobicajenu celinu. Ali ostavlja mlak utisak kad se zavrsi preslusavanje. Kao da je pesme radila da se svide iskljucivo njoj, manje za publiku koja je prati i voliz...

Daleko da je los. I da su same pesme lose, i bez poente jer nisu. Sto se mene tice slusace sigurno nesto odavde (prvi fin utisak za "U glavi" i "Tako hodam") ali se bojim da nijedna nece biti hit poput "Bez Sna", "Zauvek" , "Kazi mi" i na kraju potpuno drugacije "Muskarcine". Cak je u prethodnom periodu sarala sa zanrovima - meni omiljena od svih "Lava" koja i nije napravila neki uspeh, medjutim i dalje je vrtim. Album bi bio apsolutno perfektan da ima makar jednu, nekakvu, bangercinu sa jedinstvenim instumentalom, da malo odskoci ali nema. I jednu baladetinu jer je pokazala vise puta da moze!


U svakom slucaju, bravo za doslednost, hrabrost i jos jednom pokazan star quality, koji mnogim samoprozvanim divama fali! Samo iduci put nesto upecatljivije za publiku!
 
Ja što više slušam sve mi se više sviđa, od jutros najviše vrtim Privatnog Manijaka, pa U Glavi, Glas i Zlo, sa ostalima moram dodatno da se povežem. Mada bih i ja voleo da je uradila jednu pesmu na fazon Muškarčine za album.
 
Nije poenta na silu slusati pesme jer ih je neko objavio. Onda ostaje subjektivni osecaj da ti se svidjaju. Kao nama esc muzika. Cujes prvi put, pa aj das drugu, trecu sansu, pa probe pa ti ostane negde u glavi. Ali to ne znaci da su prilike drugacije da bi ih pustio ponovo.

Kazem bas da fali tih par pesama da raspale zar ,da ih opet i opet pustis i isilujes dok ti se ne smuce, pa pustis posle par dana opet, a ono kao da ih nisi ni cuo pa se opet navuces (nadam se da shvatas sta zelim reci😅😅, i da nisam kuckao na topicu fsca jer sam na odmoru, pa cestitke evovovde)...
 
Pa recimo da su me baš na prvu kupile Privatni manijak, Zlo i U glavu, glas sam morao još jednom da poslušam. Tako Hodam mi je okej, ali kad sam čuo teaser pomislio sam da će to u teaseru biti strofa, a ono refren, tu mi fali malo jači refren. Sudar je okej, ali definitivno nije nešto što te kupi na prvu. Sandra baš i nije za mene, a Želim mi je na prvu bila malo dosadna. Ali ok, 4 pesme su me baš kupile, neračunajući Divlju. U suštini meni lično je album dobar, ali razumem da pesme nisu baš hitične, osim eventualno U Glavi.
 
Nije los album od Sarite. Nema neki ocigledan hit, ali ona je zena artist kao Bijonse i Lejdi Gaga. Pesme su deo koncepta, videa, nastupa. Nije ona neka Mica Trofrtaljka iz Teherana sa povoljnim hiticima. Mada mozda cuva jedan hitic za sledecu godinu.
 
Odlican Album od Sare Jo Najvise mi se svidaju Zlo , U Glavi ,Glas i Zelim
 
Šteta stvarno što više ne snima balade, tu je baš bila dobra.

Album je dobar, ali stvarno ne vidim neki hit ovde. Možda se vremenom nešto zavrti.
 

Kakvo kidanje 😳😳😳 nisam ni mislio da vizuelno neće biti na nivou. Deo koreografije na kraju malo podseća na slomo 🤣 u svakom slučaju nadam se da će na PZE sledeće godine 🙏 Čitao sam da je rekla prvo album pa PZE, a album je tu.
 
Back
Top