Serije

I ja želim da počnem da je gledam, nemam problem sa hajpom lol

Poslednje što sam gledao jeste 3 Body Problem isto na Netflixu, i odlična je, sve preporuke
 
Nemam ni ja problem sa hajpom, ali imam vise ljudi u životu koji ne mogu da gledaju neku seriju, jer ju je previše ljudi gledalo 😵‍💫
 
Auf, već sam uznemiren u prvih 5 minuta Baby Reindeer, ja ovo ne mogu da gledam 😂 Verujem da je odlična serija, ali trenutno mi treba nešto lakše haha
 
Update: na drugoj sam epizodi ipak i ne mogu da prestanem da gledam, iako mi stvara nelagodu 🤣
 
3 body problem сам гледао, срање од серије. Завршио сам све епизоде, али ми се већ згадила после 3 епизоде. Што све технологија напредује толико нф серије постају све глупље, поготово радња. Сад гледам Derry Girl и одмарам мозак.
 
Nisam redovno na Netflixu pa ne znam da li je sada redovna praksa da sezonu dele u dva dela? Mislim, ok, kapiram da je za Krunu imalo smisla pre i posle Dajane, ali ovo mi sad već majmunisanje postaje. Čeka se Bridgerton dve godine, a oni podelili sezonu na maj i jun.

Zvuči zanimljivo ovaj Regulusov predlog + obožavam te mini formate, pogledaću. Imate li još neku preporuku za mini-seriju ili nešto tog tipa, da nema brdo sezona (najbolje jednu lol), recimo nekakva nordic noir drama i sl?
 
Završio sam Baby Reindeer i samo bih se poklonio Ričardu. Svaka čast. I za glumu, i za hrabrost da se ovoliko otvori celom svetu. Ja ništa bolje nisam gledao ne pamtim.
 
Nedavno sam pogledao 3 naše domaće serije među kojima je i "Deca zla" o kojoj je već pisano ovde na forumu... Druge dve su serija "Nemirni" koja je emitovana prošle godine i na FEDISu je dobila nagradu za najbolju seriju.. I serija "V efekat" koja je nedavno emitovana na Superstar kanalu... Obe su žanra triler misterija i kratke (Nemirni - 12ep, V efekat - 8ep)... Pa eto, ko voli takve serije, neka pogleda...

 
Back
Top