Serije

Milos-S

Urednik foruma
Staff member
Global Moderator
OGAE član
Joined
2 Feb 2022
Messages
1,300
Points
118
Ovde pišemo sve o novim i starim serijama (kako domaćim tako i stranim). Kao i u slučaju filmova, preporuke su dobrodošle u svako doba dana i noći :cool:
 
Last edited:
Danas izasla nova sezona Toy Boy, nadam se da ce prismrdeti prvoj sezoni koja je odlicna.

Skoro sam zavrsio Dark Desire sa Maite Perroni u malo drugacijem svetlu, sve preporuke.
 
Od naših novih serija na mene je najveći utisak ostavila " crna svadba"

ma svetski odrađeno... ja sam gledao netrenmice.... i jedva čekam nastvak,radi se na tome.
Inače pohvalujem još dve naše serije koji su fascinantne a pripadaju istom žanru
Kalkanski krugovi i Beleženica profseora Miškovića...odgledano sve bez disanja :)


pratim sada ubice moga oca V nastavak... mene ovaj tip serije tj čisti krimi priče ne oduševljava iako je sjajna ekipa i ovde u ovom nastavku je priča o sekti
pa je to baš intrigantno ...zato i gledam.

serija AZBUKA NAŠEG ŽIVOTA ..... sjani su bili .... oduševljen sam kako su to izveli i snimili.... glumci TOP.
 
Nedavno odgledao Terranova (2011). Odlicna ideja za seriju upropastena glupom radnjom. Tek pred kraj postane napetije i bum., ima samo jedna sezona
 
Ukoliko se nekome dopao film The Favourite (2018), preporučujem seriju The Great (2020).

Gillian Anderson Joanna GIF by HULU
 
The Great je izvrsna. Hazah!

Preporučujem:
- Dan Brown's: The Lost Symbol
- The Snowpiercer
- Euphoria
- The Gilded Age
...
 

novo NA SUPERSTAR TV​

O NOVOJ SERIJI... Blok 27​

....LJUDI ODLIČNA SERIJA ĆE BITI.​

od 19 februara vikendom ...od 21 h
Jedne noći nakon treninga, četrnaestogodišnji Rastko, uzoran đak, sportista, nestane u blokovima Novog Beograda. Milica, Rastkova sestra bliznakinja, besna na roditelje i nezainteresovanu policiju, odlučuje da sama nađe brata. Uz pomoć najboljeg druga Bogdana i Darka, mladog dilera u pokušaju, Milica od lokalnog čudaka saznaje da je Rastko u Bloku 27.
Ali taj blok ne postoji. U izgradnji Novog Beograda, broj 27 je preskočen. Milica, Bogdan i Darko polako razotkrivaju natprirodnu misteriju koja seže pedeset godina u prošlost, u doba kada je Novi Beograd građen. U isto vreme, inspektorka Sonja Nikolić, odrasla u blokovima, priziva sećanja iz sopstvene prošlosti. Misteriozni prolazi, podrumi, atomska skloništa koja kriju ulaz u prostor izvan prostora – Blok 27.
Uloge tumače:
Emma Pendlebury, Veljko Ilinčić, Stefan Lazić, Ivana Mladenović, Andrej Jovović Dusan Milošević, Strahinja Kostić, Katarina Marković
 
  • Love
Reactions: FFM
Netflixova The Crown - tek sam skoro odgledao sve 4 sezone. Čekam petu... Sjajan izbor muzike inače
 

novo NA SUPERSTAR TV​

O NOVOJ SERIJI... Blok 27​

....LJUDI ODLIČNA SERIJA ĆE BITI.​

od 19 februara vikendom ...od 21 h
Jedne noći nakon treninga, četrnaestogodišnji Rastko, uzoran đak, sportista, nestane u blokovima Novog Beograda. Milica, Rastkova sestra bliznakinja, besna na roditelje i nezainteresovanu policiju, odlučuje da sama nađe brata. Uz pomoć najboljeg druga Bogdana i Darka, mladog dilera u pokušaju, Milica od lokalnog čudaka saznaje da je Rastko u Bloku 27.
Ali taj blok ne postoji. U izgradnji Novog Beograda, broj 27 je preskočen. Milica, Bogdan i Darko polako razotkrivaju natprirodnu misteriju koja seže pedeset godina u prošlost, u doba kada je Novi Beograd građen. U isto vreme, inspektorka Sonja Nikolić, odrasla u blokovima, priziva sećanja iz sopstvene prošlosti. Misteriozni prolazi, podrumi, atomska skloništa koja kriju ulaz u prostor izvan prostora – Blok 27.
Uloge tumače:
Emma Pendlebury, Veljko Ilinčić, Stefan Lazić, Ivana Mladenović, Andrej Jovović Dusan Milošević, Strahinja Kostić, Katarina Marković
Odgledao prve 4 epizode (one koje su do sada izašle). Mogu da kažem - jako dobra serija, priča je odlična. Jesu malo iskopirali ideju od stranger thingsa, ali ima dovoljno pridodatih elemenata da se to ne primećuje toliko. Gluma je malo klimava, ali uzećemo u obzir da su to deca i da je skoro svima ovo prva uloga.
 
Preporučujem Archive 81 na Netflixu, baš me je uvukla, odgledah u cugu.
 
Trenutno gledam ovo na slici + Snowpiercer (nova sezona katastrofa). I ovaj Dion me smorio, ne mogu da završim nikako.

Dodao Archive 81 na listu.
 

Attachments

  • Screenshot_20220323-105654_TV Time.jpg
    Screenshot_20220323-105654_TV Time.jpg
    457.3 KB · Views: 11
Kakva je druga sezona Raising Dion? Nešto ne mogu da se nateram da pogledam.
 
Poslednje što sam ja gledao je Vikings: Valhalla na Netflixu. Veliki sam fan originalne serije iako mi se poslednje sezone uošte nisu svidele, kao ni kraj, ali ovaj spinoff mi je bolji od 3-6. sezone originalne serije. Odgledao sam svih 8 epizoda u jednom danu, preporučujem.
 
Poslednje što sam ja gledao je Vikings: Valhalla na Netflixu. Veliki sam fan originalne serije iako mi se poslednje sezone uošte nisu svidele, kao ni kraj, ali ovaj spinoff mi je bolji od 3-6. sezone originalne serije. Odgledao sam svih 8 epizoda u jednom danu, preporučujem.
I ja volim originalnu seriju, moraću ovo da čekiram.
Meni predosadna.
Znači 'stop watching' :ROFLMAO:
 
Originalni Vikinzi su bili izvrsni prve dvije do tri sezone. Nakon toga nikad kraja. Kao anatomija. Počeo sam gledati spin off. Valjda će biti bolje od originala.
Neko jel Walking Dead još živa serija? Odustao tipa na 5. sezoni. Oni su isto cijelo vrijeme reciklirali.
 
Trenutno traje poslednja sezona mada ja ni jednu još epizodu ove sezone nisam odgledao, smorio sam se prošlom previše.
 
Ove godine sam slabo šta redovno pratio, ali mogu da preporučim sledeće:
L'amica geniale svima koji nisu pratili prethodne sezone (čekam 4. i konačno promenu glumačke ekipe)

The Gilded Age ljubiteljima Donwton Abbey, i uopšte tih period drama

Tehran onima koji vole špijunsku akciju (dosta kritikovana zbog načina na koji se prikazuju Iranci, 2. sezona stiže u maju sa Glenn Close u nekoj od uloga)

i kao neodoljivi blast from the past preporučujem komediju Head Case iz 2007. sa Alexandrom Wentworth (ne film istog naziva koji se uvek pojavi pri pretrazi).
 
Back
Top