Serije

Konačno pogledao i definitivno preporučujem The Chestnut Man (Kastanjemanden). Danica i Mikkel sjajni, serija brutalno dobra!
 
Tek sam počela 1. sezonu nedavno. Priznajem da sam ju stavila na watchlistu samo zato što glumi Huisman, ali skroz je zabavna pa nastavljam gledati.
 
Ja sam prvu progutao. Fenomenalna je bila. Bojim se drugu sezonu da krenem da gledam 😂
 
Da se upišem ovde 🍿
Kao pasionirani filmofil, a u poslednjih par godina sve je manji broj dobrih filmova, više sam okrenuta serijama.

Od mene preporuka za sledeće naslove:

* Westworld (uskoro će 4.sezona pa je baš sa nestrpljenjem iščekujem)
* Severance
* Babylon Berlin
* Peaky Blinders
* Handmaid's tale
* The stranger
 
Osim Netflix i HBO-a, moja ekipa i ja aktivirasmo Disney+. Moram priznati dosta dobra platforma, čak i ambiciozna. Ima hrpu dobrih materijala, a dosta ima i od Hulua. Preporuka!

Inače, sama app izgleda vrlo slično Netflixu.
 
Da se upišem ovde 🍿
Kao pasionirani filmofil, a u poslednjih par godina sve je manji broj dobrih filmova, više sam okrenuta serijama.

Od mene preporuka za sledeće naslove:

* Westworld (uskoro će 4.sezona pa je baš sa nestrpljenjem iščekujem)
* Severance
* Babylon Berlin
* Peaky Blinders
* Handmaid's tale
* The stranger
Mislio sam da preporučim Severance ali je to neko uradio za mene! Serija je fenomenalna i treba je pogledati definitivno!
 
  • Like
Reactions: FFM
Severence je na HBO?

Ljubitelji Star Warsa - Obi Wan Kenobi je odlična serija.
 
Pogledao sam Obi Wana i najiskrenije kao Star Wars fan jedino mu mogu dati 6 od 10. Ne da se ne slazem sa tobom Tetsujine, u nekim delovima serija je fenomenalna ali ima nekuh scena gde prosto nisam mogao da im oprostim :p. Serija varira od jako loših scena do fenomenalnih scena ali opet samo zbog tih fenomenalnih scena i vredi pogledati!

Severance nije na HBO ni na netflixu nažalost.
 
Ja sam preveliki ljubitelj Star Warsa pa je meni sve super. :D Ali slažem se. Iako, recimo, lošija mi je druga spinoff serija - The Book of Boba Fett.
 
Osim Netflix i HBO-a, moja ekipa i ja aktivirasmo Disney+. Moram priznati dosta dobra platforma, čak i ambiciozna. Ima hrpu dobrih materijala, a dosta ima i od Hulua. Preporuka!

Inače, sama app izgleda vrlo slično Netflixu.
Disney plus je konačno stigao na Balkan? Nisam mogao da se pretplatim na tu platformu jer je nije bilo za Srbiju.

Inače, i ja sam veliki fan Star Warsa ali ti možda spadam u one razočarane fanove. Previše sam očekivao od Obi Wana a dobio premalo. Ne znam iskreno na kraju ni šta sam toliko očekivao ali znam da nisam dobio puno toga. Valjda će im naredne serije biti bolje. Jedva čekam Ashoku i Mandaloriana sezonu 3. Za Boba Fetta još uvek ne mogu da dam svoje mišljenje. Nekako mi preteruju sa tim spin offovima koji nemaju neku posebnu priču. Mandalorian je bio poseban i imao je svoju priču ali sad su malo stali s njim.
 
Slažem se. Iako mi se inicijalno sviđa Mandalorian. Inače, šteta što nemate Disney. Možda dođe uskoro. Svaka preporuka. Bolji mi je čak i od Netflixa. Obožavam.
 
@Destry94 Dostupan je Disney+ i u Srbiji za 7,99€. Video sam gomilu Star Wars naslova.

Otvorio sam nalog i nisam nešto preterano oduševljen, iako je ponuda solidna. Primetio sam da gotovo ništa nema srpski/hrvatski titl (retko gde sam video slovenački). Meni to ne smeta pošto ih ne koristim, ali mi je debilno da bar neke najpopularnije naslove nisu preveli.

Nema opcije browse/preview bez članarine, pa ako nekoga zanima šta je u ponudi slobodno pitajte.
 
@Destry94 Dostupan je Disney+ i u Srbiji za 7,99€. Video sam gomilu Star Wars naslova.

Otvorio sam nalog i nisam nešto preterano oduševljen, iako je ponuda solidna. Primetio sam da gotovo ništa nema srpski/hrvatski titl (retko gde sam video slovenački). Meni to ne smeta pošto ih ne koristim, ali mi je debilno da bar neke najpopularnije naslove nisu preveli.

Nema opcije browse/preview bez članarine, pa ako nekoga zanima šta je u ponudi slobodno pitajte.
Znači ipak je došao. Ja sam to probao prošle godine i nisam se više trudio nisam znao kad će ga u Srbiji dovesti.

Super. Probaću onda da vidim koje su ponude.
 
Pa doći će titlovi kasnije. Nije ni Netflix u početku imao. Polagano. Sve ovisi o zapošljavanju prevoditelja i njihovoj brzini prijevoda.
 
https://www.b92.net/kultura/vesti.php?yyyy=2022&mm=06&dd=23&nav_category=1864&nav_id=2174919

„Мала супруга“ биће нова сапуница Прве за летњи период. За разлику од „Игре судбине“ неће имати више од стотинак епизода. Серија креће са емитовањем 4. јула и емитоваће се сваког радног дана између 20 и 22 сата (по две епизоде дневно).

По мени, боље да гледамо савремену адаптацију Мир Јам него ону романсирану. Ајде, „Рањени орао“ још признајем, али „Грех њене мајке“ и „Непобедиво срце“ били су напорни до бола. „Кад љубав закасни/Самац у браку“ и „Једне летње ноћи“ су били потпуно флопантни пројекти рађени у том маниру. Зато верујем да ће „Мала супруга“ бити толико хајпована као „Рањени орао“.
 
Back
Top