mk Severna Makedonija 2022: Andrea - Circles

Dobro ja sam beba-forumaš, ne znam ja šta ste sve vi godinama čitali ovde, ja za tu frazu znam i koristih je odavno :D Može i saksija, može i džoger, svakako mnogi izvođači sve te stvari imaju, lol
 
I dalje mi je skroz bezlična pesma, kao da i ne postoji... takav neki utisak imam.

Izgleda da će mi Antonija Gigovska ostati samo pusta želja kada su Makedonci u pitanju.
 
Meni je ova pesma, uz Proud, najbolja makedonska pesma u zadnjih 10ak godina. Legla mi je skroz.

Ali razumem zasto se lose kotira.

U svakom slucaju, ostaje da se nadam iznenadjenju jer objektivno gledano, sanse za finale nisu velike. Ipak, kod mene ce se slusati i nakon ESCa.
 
Proba obećava, vokal je super, samo se gledaju efekti i da li oni izostaju, a vokal i interpretacija ništa... :(
 
Zašto su, kog đavola, donosili dva dodatna ekrana? Fore sa suncem STOP
 
Meni je ova pesma od početka kul i potcenjena. Jako mi je žao što neće proći,jako dobro peva i deluje mi kao kul osoba,pogotovo kada sam video kako je podržala Brooke ,preslatko 😍. Podrška od mene 🇲🇰
 
Meni je ova pesma od početka kul i potcenjena. Jako mi je žao što neće proći,jako dobro peva i deluje mi kao kul osoba,pogotovo kada sam video kako je podržala Brooke ,preslatko 😍. Podrška od mene 🇲🇰
Glasaj u polufinalu i veruj da će proći, ne otpisuj odmah i olako.. :)
 
Ne znam za vas, meni je ove godine hrpa natjecatelja presimpatična i draga. Najgore mi je što imam i one čija mi je pjesma na dnu, ali im po simpatičnosti želim sam vrh. :D Ovdje nije takav slučaj, i pjesma i Andrea mi se sviđaju.
 
Ne znam za vas, meni je ove godine hrpa natjecatelja presimpatična i draga. Najgore mi je što imam i one čija mi je pjesma na dnu, ali im po simpatičnosti želim sam vrh. :D Ovdje nije takav slučaj, i pjesma i Andrea mi se sviđaju.
Isto. U početku sam bio pesimističan i smatrao sam ovu godinu "propasti" međutim eto kako se sve približava izuzetno jaka godina.
 
Meni nece preci u izuzetnu jaku godinu, ali se dosta popravilo.
Ovo sto je Makedonka ponudila mi se dopada. Vokal siguran i deluje da ce to izvesti odlicno, bez nekih problema. A bas mi se dopada kako je izgledala.
Na stranu to sto mi se dopada, nisam bas ubedjen da ce se istaci u ovoj konkurenciji.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Pridružujem se žalopojkama, baš volim pjesmu, ali mislim da će def ostat u pf ☹
 
  • Like
Reactions: Mrm
Jedna od najboljih MK pjesama u zadnjih par godina.
 
  • Love
Reactions: Mrm
Nastup deluje vrlo neubedljivo kao što sam i pretpostavio. Dodaj na to i prosečnu pesmu sa prosečnim izvođenjem, dobijaš jedno veliko ništa. Nadao sam se da će Makedonci nakon Tamare Todevske malo podići ambicije kad je ESC u pitanju, ali očigledno ništa.
 
Mislim da će biti dobro sutra...ja i dalje verujem u ovo.. 💫💫💫

14b55bee314efb49008098362a42a081cb93b00e.gifv
 
Pitanje za raspravu:

Mislite li da bi u ovoj konkurenciji Superman imao šanse za finale? 🤔
 
Pitanje za raspravu:

Mislite li da bi u ovoj konkurenciji Superman imao šanse za finale? 🤔
Ni prineti, Severna Makedonija sve vise zavisi od zirija, a on bi bio poslednji kod istih..
 
Back
Top