mk Severna Makedonija 2022: Andrea - Circles

Supermen bi dobro prošao kod publike, kod žirija dno. Finale verovatno samo misaona imenica.
 
Andrea je na drugoj probi bila ok, mada nastup je nekako prazan, ona je sama na bini, nema ni nekog posebnog kretanja, pa je to prilično statično. Nosi crni svetlucavi kostim. Nastup počinje tako što se iz širokog ugla snima scena, vodopad je pod plavim svetlom, a na Andreu su uperena dva bela reflektora, tako da je ona u senci, a potom se pale plavi reflektori sa sunca. Na LED ekranu ide neka animacija zelenih nijansi. Pred drugi refren kamera snima odozgo a na podu se projektuje neki vrtlog, a u samom refrenu na podu bude plavi prsten (krug). Pred kraj nastupa stižu toplije boje, narandžasta i crvena u kombinaciji sa crvenkastim oblacima na LED ekranu.​
 
Evo i isečka sa kraja nastupa

 
Bas deluje prazno, a te vokalize meni ne zvuce bas prijatno.
 
Volim pesmu, ali ovo je preobicno, a kadriranje presporo.
 
Jedino interesantno su vrtlog i plavi krug na podu.
 
Previše je mlataranja rukom, odvlači pažnju. Makedonci nikako da se pokupe sa nastupima, ili upropaste pesmu scenskim rešenjem, ili je ne izdignu dovoljno.
 
Ovdje mislim da je glavni problem Andrea koja izgjeda nekako čudno.
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Bravooo! 👏👏
Vokal je super, spremila se odlično...
Tako je bogat vokal, jako mi se dopadaju i pop ukrasi koje koristi.. Meni se baš dopada što je sama na sceni, sviđa mi se atmosfera, već joj je dobra i šminka i garderoba. Verujem da će biti još bolje za live show.. Sviđa mi se i što ima vode na sceni za ovaj nastup, baš mi se uklopilo..
Potcenjena je dosta, ide od nule, nekad nije ni tako loše, ja je ne isključujem još..
 
Pa jedino ako je žiri baš nagradi bodovima. Na televotingu mislim da će dobiti samo od Srbije i Crne Gore bodove plus možda od Australije i Rumunije.
 
Pesma koja mi se vremenom pocela sve vise dopadati. Ovo sto sam video i procitao, nije mi nesto obecavajuce. Ne znam da li ce ovako izgledati, sto se tice stajlinga, ali moze to bolje. Meni bi ovde sad odgovaralo da ima jedan plesac koji igra oko nje. Nista specijalno, ali bi upotpunio kadar.
Za sada mi deluje da ne prolazi, ali mozda nekim cudom iznenadi u pf-u, pa da publika glasa za nju i ziri.
 
Čuo sam prvi put malopre pesmu i o njoj nemam ama baš nikakav utisak. Nijedna do sada me nije ostavila toliko ravnodušnim kao ova. Može da drnda u pozadini do besvesti, sasvim je OK i ne bi smetala. Pevačica uz sve to deluje neharizmatično.
Ne vidim da ovo može po bilo čemu da se istakne kod bilo koga, tako da je po meni ispadanje neminovno (zicer) - 99,9%! 😑
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Obožavam ovu probu, baš je dosta gledam, kako mi se dopada što je pop pesma sa RnB elementima 90-ih, a vokal ima peska, pomalo je rokerski.. Prelepa kombinacija, sama je na sceni nadam se da će biti krugova nekakvih u celom nastupu da naprave atmosferu u skladu sa rečima, već tekst čini to, dopada mi se njena emocija koja proizilazi iz interpretacije, volim što je jednostavno, a tako efektno.. 👌
 
Jao a bacali su i drugi zastavice kad treba da poziraju na tepihu i da se slikaju ispred onog panoa, ona ju je samo nešto energičnije frknula na pod, nego hajde od svega ikada da napravimo problem i politički skandal :rolleyes:
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Back
Top