mk Severna Makedonija 2022: Andrea - Circles

Emma 2014. vukla italijansku zastavu po podu, moja mama odmah reagovala u fazonu 'ne ophodi se tako prema zastavi', ali niko drugi nije spominjao to pa sam mislio da je drugima normalno i ne vide problem ahah
 
Pa realno ni ja ne vidim problem, razumem ja država, ozbiljnost, propisi i sve to, ali kao nije to zastavetina ispred Skupštine pa da ju je skinula i bacakala po gradu lol, tamo su sad zastavice te svuda naokolo, i po stolovima, i u ruke im tutnu da nose, bukvalno merchandise, i sad kao skandal na državnom nivou, hoću mozak ljudi koji ne razumeju kontekst i prave od svega problem.
 
Oni kao da vole da sabotiraju sopstvene predstavnike i to u trenucima kada je najmanje vreme za to.
 
Ma dosta bre o ovome, kakva gadost..
 
Kapiram da to ne mogu da urade dan pred takmicenje sve i da hoce.. Mislim da je u nasem pf jedini 100% siguran ispadak Makedonija, bas ne vidim nijedan scenario da odu u finale.
 
Ova situacija je baš pretjerivanje. Ako su već morali ovako, mogli su sačekati kraj ESC-a, a ne ovo, dva dana prije ESC-a te išutira javni servis koji stoji iza tebe, pa ti sad opušteno fino nastupaj na ESC-u, mo'š mislit'. Meni je tu više za osudu ovo što radi MRT nego Andreino "bacanje" zastave. Ne'š ti važnosti, lol
 
Video sam to "bacanje" zastavice i vise je bilo da je "izgura" iz kadra. Mada mogla je da napravi par koraka i da preda zastavicu, ali u tom trenutku je uradila misleci da nije nista lose. Verovatno bih i ja to uradio.
Jedina zamerka sa moje strane je to sto je u jednom momentu pogledala ka zastavici i kao ne zna da li da pokupi ili ne, odluci da je ne pokupi sa poda i otisla kod voditelja. Trebala je samo pokupiti i nastaviti svoju promociju.
U svakom slucaju je preterivanje sto je napadaju, a ona se izvinila za svoj nepromisljen potez.
 
Slično nešto se desilo i 2017 sa CG ako se ne varam, samo što je u pitanju bila neumesna šala.
 
Jeste bezvezna situacija, ali mi je preterana i reakcija makedonske radio-televizije. Mogli su da sačekaju makar da prođe pf, pre neko što su osuli paljbu po njoj.
 
Trebalo je da imaju neki interi razgovor, a ne sve odmah javno i diretko bez ikakvih konsultacija, [to sa centrom, [to kao delegacija. Jbt, kao da je sama tamo otišla pa da moraju na taj način da se dovikuju i prave budale od sebe
 
Dva smrtno ozbiljna dramatična saopštenja, sa istim efektom kao da ih je bilo 0, kao što je i trebalo da ih bude.

A i trulo mi je to "možda se dogodine povučemo" filozofiranje. Niste zadovoljni plasmanima, skapirali smo, but handle it.
 
Back
Top