mk Severna Makedonija 2022: Andrea - Circles

Ukrajincima tad zamerale delegacije koje nisu mogle da imaju AR, a ovo još 100x gore.
 
Pa bio bi bolji da nije crnog sunca. Imala je top animacije koje se nisu videle...
 
Ajme, koliko ljubavi od We Are Domi za Andreu na konferenciji za novinare! ❤️
 
Da, to je bilo baš lijepo od njih. Još jednom bravo za Andreu, pjesmu ću sigurno slušati i u budućnosti, a MRT nek ne jede govna i ostavi djevojku na miru.
 
Meni je baš užas kako su uspeli devojci da unište ceo ovaj dogadjaj koji je trebao da joj prodje u lepim trenucima i tako ostane u sećanju. Videlo se i sinoć kako se oseća. Nisam neki fan pesme, ali nje mi je baš žao.
 
A sad kad sleti tužbica i policijska staničica.
 
Ma ti se preko njene glupe greske sad vade i pokusavaju da nadju razlog za povlacenje. JADNO + BEDNO
 
I meni je žao što je prošla kroz to sve, bila je dobra sinoć, ne bih se žalio da je uspjela proći ispod Srbije, ali dobro, očekivano
 
🥹🥹 podrška za Andreu 🇲🇰 nadam se da će Mkd malo da se opasulji i dobro razmisli za ubuduće što se tiče njihovih učešća. Budžet je bio 2 dinara,vrištalo je. Mora ovo mnogo bolje. Bolje da se povuku na neko vreme ali da ne traže jadne izgovore poput toga da je devojka kriva zbog toga.
 
Ah sta reci i koju poruku poslati, o ovome sa zastavom nisam ni znao do juce, ali o tome cu vise na kraju.

Kao prvo pohvale Andrei kao pevacici i avtora. Dok sam gledao nastup sam shvatio koliko bas volim ovu pesmu, iako i sam znam da nije evroviziska i nije lako da je predstavis na sceni. To se svakako moglo uraditi puno bolje koliko god da je bilo tesko. Ovo je pesma o toksicnim vezama i koliko god da i za Hrvatsku nije proradila ta teatralnost sa plesacima, puno bi bilo bolje da su isli na taj fazon plesaca koji se kao malo vole, pa se onda mrze i tako dalje. Cisto da bi uklonili kameru sa Andree, jer ipak ona nije iskusna pevacica i nedostaje joj harizma. Videlo se da je imala jedan pokret koji je radila na svaki stih sto je ucinilo da nastup bude pomalo neprijatan, a to sto nisu iskoristili priliku da se kamera pomera oko nje u krugovima u bilo koji deo pesme... Ipak sve na svemu, imam pozitivan utisak o njoj, ona je mlada, talentovana i nije kriva sto MRT nije zeleo da investira u nastup.

E sad ova nepismena, seljacka go**a sa MRT-a.... Stvarno je jadno gledati tako nesposobne ljude da uzmu jedan slucajan trenutak jedne mlade devojke i raspnu je zbog toga na trgu grada, sve zbog zelje da pokriju njihove greske. Pobogu nije ona skakala na zastavu, ili je namerno bacila. Ovo da je taj "incident" razlog sto bi se povukli je u najmanju ruku uvredljivo misliti da ce neko u to poverovati. Ako stvarno ne zele da investiraju i da udju u ovo takmicenje kako treba onda i treba da se povuku, samo ne znam sto su se sad setili kad jedno te isto radu vec 15 godina unazad (izuzev Tamare mada i tad ne verujem da su nesto vise licno pokusali, vise je proradila Tamarina zamisao i kreativnost).
 
Nažalost, mišljenja sam da je Andrea više platila danak neiskustvu, nego što je bila loša. Trebalo je mnogo više kreativnosti uložiti u ovu pesmu i nastup, ali je to izostalo i to je ključni problem. Sa boljom režijom, pratećim vokalima, efektima, plesačima, priča bi bila možda drugačija.
 
Videlo se u izvodjenju da joj se smucilo sve i da je samo htela da se sto pre zavrsi.

Steta sto zbog spleta okolnosti nije iskoriscen maksimum iz ove pesme. Za mene ostaje jedna od najboljih makedonskih pesama u zadnjih 10ak godina. u svakom slucaju.
 
Ladno zavrsila 11...

Eh da su srpski i crnogorski ziri dali 12 i 10 namesto oboje po 1 bod, prosla bi :D

Cak joj je Nemacki ziri dao 12
 
Ovo mi je baš iznenađenje; očekivao sam da je bila pretposlednja ili poslednja u polufinalu. Voleo bih da se provukla nekako u finale.
 
Šteta iako i ovo je dobar rezultat za Andreu, što mi je drago jer mi se pjesma sviđala odma nakon prvog slušanja
 
Televoting

10 - Crna Gora
8 - Srbija
2 - Češka


Žiri

12 - Njemačka
10 - Češka
7 - UK,Australija
5 - Poljska,Malta,Rumunija
2 - Finska
1 - Srbija,Crna Gora,Irska
 
Molim da mi se oda još jedno malo priznanje!! 🤪
Ko je bio na ivici da prođe u finale, ko je bio 11. u drugom polufinalu??? Čak 10. sa žirijem?

Hvala, hvala.. 🤩🤣
 
Bravo Mrmy, pa ne stoji Vam bez razloga ispod nickname-a titula ekspert!

I nadam se da ste se lijepo proveo u Torinu 🙏
 
  • Love
Reactions: Mrm
Back
Top