si Slovenija 2022: LPS - Disko

Koliko su Slovenci izignorisali jadnu Džuli Džons...
 
Pa nisu, ona im na četvrtom mestu za OGAE Second Chance. Mora time da se zadovolji 😃
 
Ja na ovu pjesmu (kao ni na polovinu ovogodišnjih) nisam obraćao pažnju dok nisu sve izašle na Spoti, kad sam slušao sve kako treba i ova mi je baš pozitiva i zarazna, da sam počeo često da je slušam i definitivno mi je finalista iz prvog polufinala. GLEDAM TE
 
Da se ja lično pitam, ove godine od ex-yu finale samo za Srbiju i Sloveniju, ostali više sreće drugi put.
Jasno mi je da recimo Mia ima objektivno veće šanse za finale od LPS-a, ali meni je Slovenija ove godine odlična i u mojih top 15, Srbija u top 10, a Hrvatska i Makedonija obe tamo oko 30-og mesta.
 
Ja na ovu pjesmu (kao ni na polovinu ovogodišnjih) nisam obraćao pažnju dok nisu sve izašle na Spoti, kad sam slušao sve kako treba i ova mi je baš pozitiva i zarazna, da sam počeo često da je slušam i definitivno mi je finalista iz prvog polufinala. GLEDAM TE
HOČEM TE na na na na na
PLEŠEVA

😍
 
Ova pesma mi super krene ali onda utisak znatno splasne do kraja.

Neka sredina kod mene. Nije mi toliko losa kao vecini fanova ali nije mi ni narocito dobra. Ako nastup bude dobar onda mozda donekle postoji sansa da ih ziri progura ali, generalno, sanse za finale su mrsave.
 
Fino izgleda, ali ja mislim da nema te disko kugle koja bi ih sa tom pesmom otkotrljala u finale, iako su stvarno simpa pojava.
 
Ma naravno, zato i rekoh "po meni", podrazumeva se da je moj ukus.
Niko od njih troje nije preloš, daleko od toga, nego eto, skoro pa sasvim sigurno da će jedva jedno od njih troje proći u finale, ako i toliko, pa ja samo i rekoh ko bi to za mene lično trebalo da bude.
 
Slovencima nastup možda izgleda i najbolje od jutros, ali opet nije to nešto specijalno efektno, fina su žuta svetla. Imaju ogromnu kuglu na sceni oko koje oni stoje, pa kamerman valjda kruži tako oko njih i snima, dok je bubnjar na izdignutoj platformi iznad kugle.
 
Meni je bolje izgledalo na EMI. Ali whatever, ne podnosim pjesmu svakako
 
Back
Top