si Slovenija 2022: LPS - Disko

Danas sam pogledao i poslušao opet ovo i moram da kažem da je mnogo bolje..meni se ovo jako dopada sad.. 👍💥👌

Inače izašli su detalji glasanja od EMA freš, preko polufinala do finala..

Vedran Ljubenko je bio ubedljivo zadnji sa 166 glasa!! :eek:
 
Last edited:
Slabašno, mlako, vokal bledunjav. Ne vidim kakvo čido treba da se desi da bi neko glasao za ovo
 
Ako izuzmemo različite nivoe simpatija prema različitim ex-yu zemljama i njihovim muzičkim scenama, da me neko u ovom momentu stavi da moram da glasam za neku ex-yu zemlju ove godine, čisto na osnovu ličnog ukusa i utiska o pesmi/nastupu, za sad bi mi to bila Slovenija.
 
  • Love
Reactions: Mrm
Danas sam pogledao i poslušao opet ovo i moram da kažem da je mnogo bolje..meni se ovo jako dopada sad.. 👍💥👌

Inače izašli su detalji glasanja od EMA freš, preko polufinala do finala..

Vedran Ljubenko je bio ubedljivo zadnji sa 166 glasa!! :eek:

I mene to za Ljubenka začudi, ali ipak on nije iz Slovenije.Vjerovatno većina nikad nije čula za njega.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Kao i za Hrvatsku,tako nema finala ni za Sloveniju ni ovaj put!Obe dve su gore čak i od Bugarske!
 
Joj navukao sam se na LUMA - All In, bas su intrigantni na sceni, mislim da bi i te kako privukli paznju na esc. Steta.
 
A pobjednici samo u finalu bili 1. kod publike, na Emi Freš tek 4. a u polufinalu bili drugi.
 
Ne znam u čemu je problem, ali zanimljivo da od finalnih nastupa nisu stavili jedino BQL..

EDIT: Sad sam čitala na drugom forumu, slaba vokalna izvedba, stariji od braće je zeznuo i onu zadnju visoku notu. Ali ne znam što je to razlog.
Pretpostavljam da možda zato i nisu bili konkurentni, ali videla sam da ni u polufinalu nisu pobedili tvt, tako da svašta može biti. Mada mi je sa jedne strane drago što nisu opet 2.
 
Last edited:
Oni im zabranili.Njih je baš žiri urnisao samo 19 bodova im dali. Ali čudno su glasali i publika i žiri. Nekako imam osjećaj da su htjeli posmati nešto što nikad do sada nisu slali.Jedino OGAE fanovi dali 12 i 10 glavnim favoritima, ostali svi LPS i Batisti Cadillac.
 
Aha, nisam znala. Hvala na pojašnjenju.
 
Najbolje u ovom nf-u je Zitti e buoni by Amaya i Bojan Cvjetićanin. Skoro da mi je bolje i od originala.
 
Posle dva slušanja mogu reći da ovo ima neki svoj smisao i poruku. Ok su.
Druga je stvar kome retro prija, kome ne.
 
Za mene je ovo neocekivan izbor pobednika. Meni je ovo slabasno.
Steta sto nisu izabrali July sa kojom bi imali vece sanse za finale. Meni je ono na sceni zvucalo i izgledalo odlicno.

Moj favorit, naravno, na poslednjem mestu i osvojenih samo 2p. :(
 
Back
Top