si Slovenija 2023: Joker Out - Carpe Diem

Evo da i ja kažem - verzija na engleskom je veliko ne. Nadam se da je neće izvoditi na koncertima u Srbiji.
 
Ja sam prije mislio da je možda bolje da pjevaju na engleskom tj da je stranci mogu pjevati, ali sad kada su izbacili ovu verziju bolje što nisu.
 
Engleska verzija uopšte nije loša, ali je dikcija engleksog poprilično slaba...
 
Možda je do kvaliteta zvuka, ali meni ovo loše zvuči.
 
Sjajni Slovenci, baš su harizmatični i umeju podići publiku, sigurno će publika skakati, igrati i pevati i pljeskati u maju, ovo prosto MORA U FINALE OVE GODINE!

Ako oni ne udju u finale u tom nikad slabijem polufinalu, onda stvarno..
 
Meni ovo opet ne deluje dobro, ali ajde, videćemo.. 🤔
 
Meni ovo opet ne deluje dobro, ali ajde, videćemo.. 🤔
Ma kada imaš top pesmu ne moraš ni pevati realno..
Recimo Ribak može i imati čak i više falševa, ali čovek imao dobru pesmu dobar nastup i violinu, pucalo sve od harizme i onda čak i da omašio tonove, on bi pobedio..
Ili braća Ukrainci prošle godine, ljudi prošle godine na evrovziji falširali za sve pare, pesma isto bila budi Bog s nama kao neki Cobi fazon, ali upala im sekira u med na evrovziji, em ukrainski javni servis ponovo kao 2019.godine masakrirao pobednicu takmicenja, ubacili ove momčiće, medjutim za razliku od 2019.godine oni prihvatili da idu umesto nje, oberučke prihvatili u ratnoj godini da idu i da profitiraju lepo..
Što se kaže drugi u Ukrajini,a prvi u Evropi i Australiji,upala sekira u med, šta ćeš lepše momci su u fazonu dok jednom ne smrkne drugom ne svane, negde sam čitao da su Alinu i osudili nešto i pljuvali, jer je ranije išla na Krim, a skoro sam odlgedao snimak proglasenja pobednika gde nece ni da se izljube svi iz benda sa njom na proglasenju, tako su sujetnu i odvratnu facu smorenu napravili, znaci ni da pridju kao ni nista tu sam jos primetio secam se kakvi su kao licnost, no ne zelim vise o tim cobanima...izvinjavam se ovo nije uvreda, njih generalno tako svi i dozivljavaju o tome da u 21.veku ne znaju nijedan jezik osim ukrajinskog sto kazu ovi moji: "Paa stvarno su čobanii...imaju prevodioca jos nakon nastupa govore o Marijuplju bas dno dna da traze sazaljenje,pesma im je trubaa ko Cobi da je radio i ondaa kaoo prose za glasove i na koncertima pre evrovzije,sramota zaistaa..
 
  • Angry
Reactions: Mrm
Prekini o tome aman, kakve više to veze ima sa ovim, zaboga miloga?!? 😡😭😭
 
Prekini o tome aman, kakve više to veze ima sa ovim, zaboga miloga?!? 😡😭😭
Odvratni su mi, ulaze u kateogriju da se porede sa Jamalom i da vagam ko mi je bolji/gori, a iskreno to je baš onda nezgodna pozicija, ako ulazis u kateogriju iritantnosti sa Jamalom.

Stvarno su čobanii..

I da su otisli na posten nacin na evrovziju recimo neke 2030.godine bili bi mi antipaticni i ta pesmica, a ovako su mi samo jos gori..

Verovatno ih drugi ljudi i ja ne bi ni primetili da nisu bili favoriti zbog toga i pobedili zbog toga, ovako mislim da je kod ljudi samo kontraefekat njihove pobede i da cak neko kome je mozda i ok pesma ih je gledao kroz tu prizmu prvo Aline i te velike nepravde, a onda i nepravde da je pobedio i na samoj evrovziji..
 
A jooj, ali zašto pišeš o nečem što ti je toliko "odvratno", I to ovde i sada?!? 🤔😭
 
Meni baš zvuče dobro i to na ovim vrljavim snimcima iz publike, možda je i u Barseloni bio a i ovde vokal malo previše pojačan u odnosu na instumental, ali daleko od toga da on loše peva uživo, ne vidim neke veće probleme u zvučanju.
 
Nadam se da će uvideti grešku nakon učešća u Liverpulu i vratiti se konačno satrim dobrim kompozicijama, Andrej Babić da komponuje, pobednički tim kao nekada, prelep šlager zvuk sa EMA 2000-ih.... :love: 🎶 🎧 🎹
I kad se samo setim prelepih festivalskih šlagera Nuše Derende 2001. godine i Karmen Štavec 2003. godine, takva nostalgija udara u glavu...da je da se vreme zaledi sada i da uživamo u tim taktovima disco šlagera doveka... :si:🤍💙❤️
 
Last edited:
Nadam se da će uvideti grešku nakon učešća u Liverpulu i vratiti se konačno satrim dobrim kompozicijama, Andrej Babić da komponuje, pobednički tim kao nekada, prelep šlager zvuk sa EMA 2000-ih.... :love: 🎶 🎧 🎹
I kad se samo setim prelepih festivalskih šlagera Nuše Derende 2001. godine i Karmen Štavec 2003. godine, takva nostalgija udara u glavu...da je da se vreme zaledi sada i da uživamo u tim taktovima disco šlagera doveka... :si:🤍💙❤️
A neko putovanje, lavina sa Alpa, tanker koji uplovljava u koparsku luku, to nista? 😥
 
Joker Out u Madridu

 
Back
Top