si Slovenija 2023: Joker Out - Carpe Diem

Obrada pesme "Flowers" Miley Cyrus

 
Joker Out u Amsterdamu

 
Da li neko, ko ima oštro oko za modne brendove, zna gde Bojan kupuje košulje? Trebaće mi takav dizajn za jednu specijalnu svadbu.
 
Svaka im cast sto su otpevali druge pesme u svom stilu, nisu nimalo uobrazeni vec su simpaticni i opusteni skroz. Zasluzuju sto bolji plasman!
 
U RTV Slovenije održana je konferencija za medije povodom odlaska Joker Out-a u Liverpul. Odsvirali su 6 koncerata tokom promotivne turneje i sreli se sa skoro svim delegacijama, osim sa tri koje nisu učestvovale ni na jednom koncertu. Iako priznaju da imaju strah uoči ovako važnog nastupa, veruju u svoje sposobnosti i idu samouvereno napred. Najmanje što očekuju je prolazak u finale. 25. aprila u 15 časova održaće besplatan koncert na Novom trgu u Ljubljani, a 1. maja putuju u Liverpul. Kostime im radi slovenački modni kreator Ponorelii i biće slični onim sa predstavljanja pesme, i sa prišivenom idrijskom čipkom. Verovatno neće imati pirotehnilku u nastupu jer je to previše za njihov način scenskog izražaja.​

Foto: Adrian Pregelj

r4GG0sg.jpg


Danas je izašao video spot za duet sa dvostrukim dobitnikom Gremi nagrade, Elvisom Kosetom. Spot su snimili na daljinu, tj. Slovenci su svoje scene snimili u Liverpulu, a Britanac u SAD-u i tek treba da se sretnu u narednom periodu.​

 
Znamo li koje su te tri delegacije koje nikamo nisu išle?
 
Mislim Grčka, Italija i Izrael. I Kipar valjda, mada je on pevao pesmu na okupljanju OGAE Australija.
 
Mislim Grčka, Italija i Izrael. I Kipar valjda, mada je on pevao pesmu na okupljanju OGAE Australija.
Kipar je bio, ali mislim i Izraelka da je bila u Izraelu.. jedino za Italiju sam 100% siguran da nije bila, i Grcka 99,99%
 
Mislim da je Noa bila tamo ali da nije nastupala u Tel Avivu., dok je Kipranin valjda samo u Sidneju nastupio. Grk i Italijan nisu nigde.
 
Sve je super kod tog benda generalno su solidni baš i nov bend što je veoma pohvalno furaju svoj fazon, ali ubedljivo najbolja pesma koju su snimili je ova sa kojom idu na evrovziju, tako da ne bi bolje prošli ni sa jednom drugom pesmom nego Carpe diem..
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Ne volim vlogove, ali su momci iz Joker Out tako slatki, zabavni i harizmatični 😭

 
Obozavam evrovizijske predstavnike koji uzivaju u celoj ovoj prici. Zelim im lep provod u Liverpulu i manje alkohola!
 
Inače jedna osoba koja nije neki fan evrovzije i na prati ovo mi je rekla: Poslusala ove pesme kao favorite i Slovenci su mi baš simpa, jedino njih sve razumem odmah cim cujem sta pevaju hahah :ROFLMAO:

Opet smo pali za jedno mesto na kladionicama nase mesto preuzima Hrvatska ponovo, dakle gusto na kladionicama gustoo, trenutno stanjee: 14. mesto Hrvatska, 15.mesto Srbija i 18. mesto Slovenija, ukoliko ove godine ne udjemo svi u finale, onda stvarno ne znam...
Ovo mi baš miriše na jako dobar plasman svih zemalja iz regije, to potkrepljuljem činjenicom da obično sve zemlje bivše Jugoslavije u ovo vreme, uključujući i Srbiju često su u ovo vreme krajem aprila na dnu tabele na nekom 37. i 40.mestu na kladionicama, tako da čim se već sada tako dobro i iz dana u dan sve bolje kotiramo, moguće da sjajno prodjemo.
Konstrakta je bila prošle godine na 13. ili 14. mestu na današnji dan, tako da...
 
Back
Top