si Slovenija 2023: Joker Out - Carpe Diem

Obnoviti EMU, sa žiriranjem, da se privuku dobri vokali, malo jači autori kao nekad, malo pop zvuka, šlager slovenačke škole...
 
Šlager može da bude baš retro, in, vi omdah zdravo za gotovo sve 😌, aranžman može da bude jako dobar, pa "Tattoo" se temelji na šlageru..
Podržavate NF u Srbiji i Hrvatskoj i zahtevate da se održavaju, učinite to i za Sloveniju...
 
Podržavate NF u Srbiji i Hrvatskoj i zahtevate da se održavaju, učinite to i za Sloveniju...
Pray for Slovenia

Pa možda se vrati EMA naredne godine? Ne sećam se kada su poslednji put birali interno, osim JO sada i Ane Soklič (koja je zapravo dobila drugu priliku da iskoristi pobedu iz 2020.)?
 
Pray for Slovenia

Pa možda se vrati EMA naredne godine? Ne sećam se kada su poslednji put birali interno, osim JO sada i Ane Soklič (koja je zapravo dobila drugu priliku da iskoristi pobedu iz 2020.)?
Pa......u pravu si...

maja-nikolic-turbofolk.gif
 
Ajoj. Slušao sam ga u jednom ESC podkastu, baš je zvučao kao ok lik lol
 
Ima link na twitteru ako se ukuca njegovo ime, sa svedocenjima, screen shotovima. Covek je bio vrlo navalentan. A PR jedne grupe u usponu …
 
Vidim i ja lol to definitivno ne sme da se desi nekom ko se bavi tim poslom
 
Šta li to Bojanče gleda? Šteta što nema opciju odgovora na priču da mogu da mu napišem da bih se ja rvao sa njim ali u krevetu 😂 Mora da je jadničak zaključao zbog ovakvih komentara sličnih u DM-u pošto realno privukao je pažnju na ESC- u svojom pojavom.

IMG_20230930_152707.jpg
 
Back
Top