si Slovenija 2023: Joker Out - Carpe Diem

Bojan se uključio na Novu tv povodom nastupa na beogradskom Beer Festu 15. juna.
15. juna? WTF, otkud sad baš u junu, uglavnom se to održavalo sredinom avgusta, hahahahah, nevera
 
Momci su bili simpaticni, onako fino je to bilo. Medjutim dosta su bili precenjeni pre finala, i ovo mesto koje su zauzeli im pripada.
 
Ne bih rekla, jer se slusaju masovno. Na Global viral na Spotify-u su sad treci pre Loreen, a Carpe Diem ima 8 m preslusavanja a sve ostale njihive pesme zajedno oko 5.
 
Ne bih rekla, jer se slusaju masovno. Na Global viral na Spotify-u su sad treci pre Loreen, a Carpe Diem ima 8 m preslusavanja a sve ostale njihive pesme zajedno oko 5.
On govori u smislu rezultata kod publike i žirija na samom ESC.. Čak su sa žirijem bolje prošli, čini mi se..
 
Znam o cemu govori. Ako imaju ovoliko slusanosti samo na Spotify-u, da ne govorim o drugim platformama, znaci da je pesma zasluzila vise mesto od nekih drugih. Mogla bih da izracunam u brojkama zaradu. Npr. Samo na Spotify-u dosad su zaradili oko 48 000 Eura ( x 0,004 c)
 
Mi se sokirali sto nam slovenacki ziri nije dao poene, a oni na stavili na poslednje mesto. Ocekivanja i realnost u sizofrenom cepanju.
 
On govori u smislu rezultata kod publike i žirija na samom ESC.. Čak su sa žirijem bolje prošli, čini mi se..

Bolje su prošli kod publike 16. mjesto, kod žirija 19.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ovi momci su rasprodali koncerte u Uk za 1 sat, a u Finskoj, Svedskoj i Norveskoj u roku od 10 minuta. Doduse sale su kapaciteta od 500 do 1500 mesta, verovatno nisu ocekovali da mogu vise. Rade na novom albumu na engleskom jeziku, ako odrade pametno mogu zaista doziveti uspeh u Evropi. Njihovih 5 minuta je doslo.
 
Bukvalno ću samo da odem s buketom cveća za Bojana i ovako znam samo jednu pesmu.
 
Za samo 2h rasprodali koncert i u BG-u. Dodali još jedan datum. :D
 
Back
Top