si Slovenija 2023: Joker Out - Carpe Diem

Vec vidim u najavi da mi se nece dopasti, ali mozda me iznenade. Nije nesto sto mi se dopada sto sam cuo od njih. A za EMA mi je zao sto se ne odrzava.
 
Moram priznati da sam razocaran internim izborom izvođaca, makar dezela je ugl sklona ovakvom stilu
 
Takodje, smatram da ovde lezi mnogo veci potencijal nego sto se vidi na prvu
 
Biće sutra na MAC-u u Areni, videću ih baš, nadam se da će pevati uživo, i Konstrakta će biti...
 
Ja imam velika očekivanja, a očekujem da će mi se pesma svideti svakako 😃
 
  • Like
Reactions: Mrm
Samo se bojim da i mi i oni ne posaljemo nesto u retro fazonu a oni to urade bolje od nas
 
Zasto se ljudi boje? Ako budemo imali dobru pesmu, ucicemo u finale, ako ne ispadamo i vise srece sledeci put…radujte se onda Norveskoj na primer…ne mozemo ocekivati svake godine top 5 plasman. Od Slovenije ne ocekujem apsolutno nista, odavno mi nisu na mapi interesantnih.
 
Zasto se ljudi boje? Ako budemo imali dobru pesmu, ucicemo u finale, ako ne ispadamo i vise srece sledeci put…radujte se onda Norveskoj na primer…ne mozemo ocekivati svake godine top 5 plasman. Od Slovenije ne ocekujem apsolutno nista, odavno mi nisu na mapi interesantnih.
Pa to, totalno je bezveze navijati da neko posalje losu pesmu samo da mi dobro prodjemo. Valjda zelimo sto jacu Evroviziju
 
Ma nisam ja to napisao ljudi sta vam je nemojte me demonizovati
 
Emisija "Misija Liverpool" u kojoj će predstaviti pesmu "Carpe Diem" snimljena je danas i emitovaće se 4. februara od 20:00-20:50. Emisiju vodi Miša Molk, a biće prikazan proces stvaranja pesme, te premijerno pušten video spot. Specijalni gosti šoua su Amaya, LPS, Nuša Derenda, Tomaž Mihelič (član Sestara) i Konstrakta!

AE30H8u.jpg


nWJgOAy.jpg
 
Last edited:
RTVSLO kad nema EMU odmah kreativno odabere naziv "Misija" :D
 
Back
Top