si Slovenija 2023: Joker Out - Carpe Diem

Meni je ovo, još od prvog slušanja, odlično! I baš su dobru atmosferu napravili u studiju kada su predstavljali pesmu. Pevao sam sa njima i Disko i Samo ljubezen.
 
Kao sto sam i pretpostavio, ovo mi se ne dopada. Cak mi je proslogodisnja bolja od ove, a i ona mi se slabo kotirala.
 
Šta je ovo, LPS-ovci 10 godina kasnije došli na proslavu srednjoškolske mature pa se malo zanijeli u tulumarenju?! :ROFLMAO:
Šalu na stranu, totalno simpa pjesmica, podsjeća na slovenačke spotove koji su se motali po onim balkanskim muzičkim televizijama prije 15-ak godina... Ulazi lako u uši i pjevljiva je, sviđa mi se taj retro fazon a i oni su mi preharizmatični pa bi mi bilo baš žao da ispadnu u polufinalu. Koliko sam mogao čuti dobri su i vokalno, prednost im je što najvjerovatnije niko ništa ni slično neće poslati, doduše žanrovski malo podsjeća na onu njihovu prošlogodišnju floparu ali ipak je dosta kvalitetnije i pitkije za sluh i samim time im dajem veće šanse.
Da nastupaju isto veče sa Srbijom sigurno bi pala 12-ica od publike, a ovako će im biti teško jer su sami iz ex-yu, u svakom slučaju neka im je sa srećom!
 
Minipop

LH551X0.jpg
 
Meni je bila smor od starta, mada biće urnebesno kada Slovenci prođu u finale sa ovim, a sa čim ne bi ni prismrdeli istom nekih ranijih godina. :D
 
Pošto tek sada slušam da valja pjesme moram da pohvalim i Slovence. Predobro, oni idu u finale .Možda budu jedina ex yu država u finalu ESC jer Srb i HR na klimavim nogama u teškom polufinalu
 
Pošto tek sada slušam da valja pjesme moram da pohvalim i Slovence. Predobro, oni idu u finale .Možda budu jedina ex yu država u finalu ESC jer Srb i HR na klimavim nogama u teškom polufinalu
Daleko bilo.
 
Mislim da najviše slušam ovu pesmu i najlepša osećanja mi budi.
 
Israel calling party će se održati 3. aprila u Tel Avivu, a prvi potvrđeni učesnici su Joker Out!

FB_IMG_1679565978393.jpg
 
Back
Top