si Slovenija 2024: Raiven - Veronika

Kao što vi možete da prognozirate da bi prošla ok, tako i ja mogu da kažem da mi ta Lina ne miriše na dobro, nebitno da li je 2020., 2024., 2050. godina... A demenciju nemam, nije mi dijagnostifikovana.. Jbg.. :)
Mislim da je glavni izvor tvojih sukoba sa pola foruma to što ne umeš da razlučiš pojam "lični ukus" od pojma "prognoza". Ne "mirišem" ni ja pojedine izvođače koji su se vrlo visoko plasirali na Evroviziji, bilo kod publike bilo kod žirija. Pišeš da ceniš vokal a ustvari samo gledaš da li tebi lično boja nečijeg vokala prija. To je tek posebno iluzorno kad kreneš da veličaš trolove iz San Marina i onu mačku iz Letonije, ispade da su oni Pavaroti a da Lina ne može da otpeva ni Leto svet.
 
Pa i ne baš, niste razumeli, Mrmu se ne dopada ta pesma koja je realno prosek proseka, takvih pesama sa EME ce poslati jos 16 zemalja i sve ce biti potpuno identicne i nece se izdvojiti, Mrmu se dopada ta pesma iz Letonije i za njega je to mozda najbolja pesma.

Ukusi se razlikuju, morate prihvatiti da svako od nas ima drugaciji ukus, meni se na primer ne dopada ta mačka iz Letonije, ali postujem da se nekome dopada, to je i čar ovog foruma i lepota muzike, neko sluša pop, neko turbo folk, neko rege, rok, pank,metal, džez,bluz,soul, rep itd itd

P.S. ta pesma iz Letonije je bolja od Linine, jer ima bolju strukturu pesme i svakako je zanimljivija i sigurno bi recimo na Evrovziji bolje prošla od Linine pesme to je realnost..
 
Jao bre Chodimire.. Ajde molim te...
 
Last edited:
Mislim da je glavni izvor tvojih sukoba sa pola foruma to što ne umeš da razlučiš pojam "lični ukus" od pojma "prognoza".
Colin Jost Shrug GIF by Saturday Night Live
 
Neprestanoo samoo idem UP, samo neprestano idem UP, neprestanoo, neprestanoo, neprestanooo..

Doktore šta mi je?? ;)

Malme calling ;) :D
 
Pesma koja me ne osvaja na prvo slusanje. Ali ima potencijala da se nakon nekoliko slusanja popravi utisak. U jednu ruku mi je epik, sto mi se dopada, a drugu ruku mi je nekako kompleksna. Refren mi se dopada i ima svoj keci momenat. Mislim da ce ovde bas nastup da ima veliki uticaj. Vokalno ne bi trebalo da bude problema.

Sve u svemu, bicu zadovoljan sa izborom.
 
Isto, i očekujem iznenađenje u vidu nekog instrumentala, jer je pesma 2:37 dugačka i pre poslednjeg refrena mi deluje kao da je nešto izbačeno. Očekujem kidanje, potencijalni dark horse štob' se reklo
 
Ne slušam je često da me ne bi smorila, al' kad naiđe izgrmi max.
 
Na Spotify-u joj je već ovo najslušanija pesma u karijeri haha
 
Back
Top