si Slovenija 2024: Raiven - Veronika

Pesma je meni počela da raste vremenom, nije bila na prvu, ali mi ovaj nastup nešto ne uliva poverenje.
 
Imali su toliko mogućnosti sa kostimom i na kraju bukvalno u kupaćem nastupa i to na podu lol

Mislim ne mogu a da ne kažem da nastup zaista izgleda prazno i da je potrošen materijal, mogli su koristiti stijene, ili neko drvo ili čak da izgleda kao sirena, ovo je baš ispalo ono "Go girl give us nothing".
 
Voleo bih i Sloveniju i Azerbejdzan videti u finalu, medjutim mislim da ce Azerbejdzan zauzeti mesto Sloveniji. :( Da ima pravde onaj satanizam od Irske ce ispasti.
 
Ja ću svakako glasati za Sloveniju bez obzira na nastup čisto zbog same pjesme i Raiveninih vokala ako ništa.
 
Mislim ne mogu a da ne kažem da nastup zaista izgleda prazno i da je potrošen materijal, mogli su koristiti stijene, ili neko drvo ili čak da izgleda kao sirena, ovo je baš ispalo ono "Go girl give us nothing".
Ne može to, stene i sirene su za nas ovog puta :cool:
 
U spotu je bila doslovno gola sa delovima nalepljenim na grudi i međunožje i pretpostavljam da su to hteli da postignu ovakvim kostimom. Da, izgleda kao gnjurac van scene, ali možda se lepo slika.

Doduše, prilično sam subjektivan u oceni, jer mi je ovo pesma koja me istim intenzitetom držim od dana kada su je objavili pa evo sve do takmičenja. Zadovoljan sam ovim isečcima i nadam se da se neću razočarati nastupom. 🙏
 
Ojj ne, uvijek izaberu lošu pjesmu 💀

Bukvalno kompozitori izlobiraju pobjedu nekog svog pjesmuljka i onda dobijemo grašak
 
Akustična verzija

 
Pa, generalno sam razočaran.

Ne sviđa mi se:
- To što su boje presvetle,
- To što je scena prazna, baš prazno izgleda
- Dosadne animacije na ekranu

Sviđa mi se:
- Kostim
- Koncept
- Koreografija

Nažalost, počinjem da mislim da ispada.. Nadam se da će kadriranje rešiti problem prazne scene.
 
Dobro je kad nema stenu 😂
Elem, ovde ne znam sta da kazem niti mislim dok ne vidim komplet. Ako bude zavijala kao policijska sirena, zaista ne zelim prolazak. Ovde zapravo sve zavisi od kadriranja. Mozda se istakne, mozda ostane na basicu. Ne moze se preterano reci nesto na osnovu ovog isecka, ali ni to bas nije dobra stvar...
 
Plašim se da je to to, i da će nastup biti monoton. Bukvalno je sve do kadriranja
 
Back
Top