rs Srbija 2022: Konstrakta - In corpore sano

Топ 3 без икакве дилеме. У ово сам више него убеђен. А што се ових будалетина што коментаришу тиче,задржати се на томе да су то ипак будалетине
 
Prosto je to nešto na šta smo navikli, ko god da je izabran, bio bi popljuvan, ali ja gledam po ljudima koje pratim na mrežama i mahom su oduševljeni i već dijele pjesmu. Već zamišljam neke sportistkinje naše kako slave pobjede u svlačionici uz 'biti zdrava, biti zdrava' :D
 
Топ 3 без икакве дилеме. У ово сам више него убеђен. А што се ових будалетина што коментаришу тиче,задржати се на томе да су то ипак будалетине
Daj bože, jebe nas malo politička situacija, ali možda se sve zaboravi do maja.

Mi od ove pesme moramo sada da napravimo brend, naročito u Torinu. Oni pokreti rukama da budu nešto što je "iconic" i što fanovi i "novinari" ponavljaju kad se priča o ICS. Ovo je jedinstvena prilika da budemo baaaš drugačiji i kao što sam napisao na Tviteru, pamtiće se žena koja je prala ruke sutradan, a ne neka generična pop pesma.
 
I kada su izašle pesme svi smo obratili pažnju na umetnicu. Meni je bilo žao što se kraj ne ponavlja još 2 puta tokom same pesme. I evo je... posle svega... Evo je majka dvoje dece... Supruga... Umetnica... Njeno dostojanstvo... Njeno ime. Ima lepu kosu. Bleda je.
 
Samo intelektualno i akademski, latinski jer pre fakulteta se išlo u gimnaziju!!!
 
Mislim da (u pitanju je...) nema šanse da otvori polufinale jer bi bio preveliki šok, a opet, ne bi ni bilo loše da odmah udarimo sa tim da naredne 3 pjesme ljudi pričaju o 'onoj prvoj sa lavorom'
 
Meni je Konstrakta bila na 2 mestu posle Sare i iskreno ja sam zadovoljan. U Torinu ja ne bih mnogo menjao nastup. Samo treba utegnuti sve i prilagoditi velikoj sceni.
Sto se tice komentara na drustvenim mrezema, mislim to je uvek bilo tako i tako ce ostati, u tim komentarima se okupi drustveno dno i onda kao neato pametuju.
 
Mislim da (u pitanju je...) nema šanse da otvori polufinale jer bi bio preveliki šok, a opet, ne bi ni bilo loše da odmah udarimo sa tim da naredne 3 pjesme ljudi pričaju o 'onoj prvoj sa lavorom'
Ne bi to uopće bilo loše da bude #1, kao prošle godine The Roop
 
Ovo ce biti prvi i verovatno poslednji put da zelim da otvorimo pf, ali mislim da nece. Pre ce joj dati #2
 
Mislim da se ona malo cak i trudi da deluje pogubljeno da bi spustila pritisak, ali mi se itekako cini da zna sta radi, nije klinka tipa zalagasper sto su bili pa ih progutao esc (jeste top 15 uspeh za njih bio ali daleko od punog potencijala)
 
Pa Rusija je nakon agresije 2014. bila top 3 dva puta zaredom, jos su i pobedili na televotingu


Ako nisi njih bojkotovali sto bi nas? A i danas protest podrske Ukrajini pa idite podržite haha
 
Back
Top