rs Srbija 2023: Luke Black - Samo mi se spava

Teta Olja ako citas ovo :ROFLMAO: sledece godine interni izbor, moze Iva Lorens. Ja ne mogu vise ove providne namestaljke. Covek u pf 2 boda od zirija, jedva usao u finale i onda dobije 10 poena u finalu. Princ je tek prica za sebe 0 od zirija u pf , na kraju za malo da ode na esc :ROFLMAO:.Za kraj moli se Cobi da prizna koliko mu je Rts platio da udeli 12 poena Nadji :ROFLMAO:. Ono sinoc je stvarno bilo tragikomicno.
Ae bre lice, odrasti
 
Hvala toj Ivi na paketu, ali imamo ipak kristalnu kutijicu za dogodine
tea-tairovi%C4%87-tea-tairovic.gif
Koncept:

Samo na jednu noc surenje neka pesma, ali vise pop primesa. Nastup za RTS Studio 8 gerijatriju u kombinezonu nekom malo onako 'artsy-fartsy' da prsti od dobrocudnosti i neukaljanih mislju namerama - ali nista bez neizostavnog dubokog i smernog dekoltea.

A u Beogradskoj Areni (hehe) full Chanel oslobadjanje svih atributa i najsugestivnija izvedba u istoriji najsugestivnijih izvedbi
 
Bukvalno razapinjanje ako su sr*li po Princu 💀💀
 
Kao i ovi redovi sto upravo procitah!

Prihvatite L dostojanstveno i produzite! Necu da mi niko kvari setnju do liverpulskog TOP 10
Ma ja sam skroz ok sa izborom, nego mi je smesno kako Olja gospodski namesta ziri za jednu osobu kad je doslo finale
 
@mahinalno

Meni bi više legla ta Tea na ESC onako da u nastupu lete dolari, euri, franci na sve strane, jel bilo nekad to na ESC? 🤩 Može i sa četkom i đubrovnikom da ih skuplja po bini.. 😍 Uvek sam voleo REALIZAM u umetnosti...❤️
 
Koncept:

Samo na jednu noc surenje neka pesma, ali vise pop primesa. Nastup za RTS Studio 8 gerijatriju u kombinezonu nekom malo onako 'artsy-fartsy' da prsti od dobrocudnosti i neukaljanih mislju namerama - ali nista bez neizostavnog dubokog i smernog dekoltea.

A u Beogradskoj Areni (hehe) full Chanel oslobadjanje svih atributa i najsugestivnija izvedba u istoriji najsugestivnijih izvedbi
Taaaako je!
PZE
Screenshot_20230305-111551_YouTube.jpg
ESC
Screenshot_20230305-111729_YouTube.jpg
 
Ma ja sam skroz ok sa izborom, nego mi je smesno kako Olja gospodski namesta ziri za jednu osobu kad je doslo finale
A što moraš da ustukneš, ako ti se ne dopada izbor, ne podilazi nikome.. Napisao si šta si napisao i to je to.. :)
 
Pa onda smo mogli i Princa da pošaljemo komotno. Svašta, koji deluluizam.
Molim? Princ koji nema ni polu-hit ono sto pustaju u 11 prepodne na Radio S1 podrska medju dijsasporom?

bebi-dol-dobro-razumem.gif


Petre, Tea se ne sastavlja od zakazanih nastupa po dijaspori. Evo jedan take da stavim stvari u perspektivu:

Tea T. apsolutno ima kapaciteta da toliko angazuje dijasporske glasace da mislim da bi nam prvi put SveCka dala 12 od teleglasanja jos od Laneta/Molitve.

Toliko je jaka i trazena i mislim da dalji argumenti o njenoj lukrativnosti u tom delu su nesuvisli.
 
Trenutno smo u fazi da svetu pokazujemo domaću alternativnu umetnost.


Marina Abramović se nije pojavila u vakuumu sama od sebe, oko SKC-a je postojao ceo jedan umetnički pokret i Beograd je oduvek imao i tu stranu.


Došlo vreme da je sada prikazujemo na ESC :love:




A na sledeći PZE mogu slobodno i Iva Lorens i Tea i Filip, pa nek pršti :love:
 
Trenutno smo u fazi da svetu pokazujemo domaću alternativnu umetnost.


Marina Abramović se nije pojavila u vakuumu sama od sebe, oko SKC-a je postojao ceo jedan umetnički pokret i Beograd je oduvek imao i tu stranu.


Došlo vreme da je sada prikazujemo na ESC :love:




A na sledeći PZE mogu slobodno i Iva Lorens i Tea i Filip, pa nek pršti :love:
Jedna od mojih omiljenih forumas.. struka se oglasila!
 
Muzika Tee Tairović je bukvalno srećna nova 2005. godina. Vi mora da se šalite.
Da. Ona moze jer puca od harizme ali sa nekim stilom moji nikada nismo culi od nje. Nesto kao Fuego ili onaj Svajcarac Luka.

Ali da li to moze da iznese?
 
Ama mi više nikad u životu ne treba da pošaljemo bop ženu jer je to u očima 90% Evrope samo istočnoevropska kurva, sami ste to rekli pre tipa 3 dana. 😭 Saberite se, hitno je! Evrovizija nije gej klub Musk.
 
Joj meni je malo muka već od "srpska alternativna umetnost Beograd grad genijalnih umetnika ima nade za ovu zemlju moj sin Aleksej (5) video na TV slucajno neku Teu Tahirovic i kaze mama sto je ova teta gola" momenata

Dajte Srbiji Srbiju!
 
Back
Top