Pesma za Evroviziju 2023: Polufinale i finale

Teta Olja ako citas ovo :ROFLMAO: sledece godine interni izbor, moze Iva Lorens. Ja ne mogu vise ove providne namestaljke. Covek u pf 2 boda od zirija, jedva usao u finale i onda dobije 10 poena u finalu. Princ je tek prica za sebe 0 od zirija u pf , na kraju za malo da ode na esc :ROFLMAO:.Za kraj moli se Cobi da prizna koliko mu je Rts platio da udeli 12 poena Nadji :ROFLMAO:. Ono sinoc je stvarno bilo tragikomicno.
 
Al da će ljudi pošiziti jer je neko imao dosta glasova i zamalo pobijedio...e to je već, ne samo nebuloza, nego opasan hejt, i neko bi vam to trebao pogledati.
Što se tiče Lukinog nastupa na ESC, mislim da na PZE nismo vidjeli ni 10%.
 
Što se incidenta sa Džipsijevim timom tiče, nema nikakvog opravdanja za bilo kakvo nasilje... i obzirom na veliki potencijal, to mu je sada nauk za budućnost!


Pretpostavljam da je njegov dečko pukao zbog nekog primitivnog pitanja nekog tabloida (ne verujem da postoji neki drugi motiv za incidente sa novinarima na lepoj manifestaciji kao što je PZE), ali to mu ne bi bilo dovoljno dobro opravdanje, više cena "in your face" aktivizma.

Ima taj aktivizam i svoje plodove, naravno, Džipsi je postao heroj druge Srbije preko noći...



Elem, takva zvezda mora da se vrati, i sledeći put, svi iz tima na kurs meditacije ili bilo čega što smiruje u dodiru sa tabloidnom primitivnošću...






Razmišljam i generalno o tretmanu Zejne što od publike, što od žirija...

Koliko god da je pesma nedovršena, ipak je bila favorit s razlogom, i ne mogu da se oslobodim utiska da nam je rasizam čak rašireniji i od homofobije, što je tek poražavajuće (obzirom na tragično stanje sa homofobijom)...




Silver Lining:
stanje danas je sigurno bolje nego 2016. kada Olja nije znala kako Luku da predstavi Srbiji!
I svakim danom će biti sve bolje!

PZE nam je tu značajna kockica u mozaiku naše bolje budućnosti. ❤️
 
Razmišljam i generalno o tretmanu Zejne što od publike, što od žirija...

Koliko god da je pesma nedovršena, ipak je bila favorit s razlogom, i ne mogu da se oslobodim utiska da nam je rasizam čak rašireniji i od homofobije, što je tek poražavajuće (obzirom na tragično stanje sa homofobijom)..
A opet i on je Rom pa je dobio dosta glasova.
 
Poslednji put sam gledao Pink kada je bila Farma sa Majom Nikolić i Bebi Dol.
Drago mi je da ne znam šta se tamo emituje. A Jovanu Jeremić vidim samo kada se Kesić sprda sa njenim likom i delom u 24 minuta.
 
Pobjegnem glavom bez obzira od portala tipa Blica, Kurira i ostalih. Dođem ovde i opet čitam komentare psihički bolesnih ljudi jer ih vi malo, malo pa šerujete ovde. Koga boli kurac šta neka Stevka iz Bogatića misli o Evroviziji!!!
 
Moj generalni utisak sinoćnjeg šoua je mahom pozitivan. Rezultatski, najviše me je, pored pobednika, obradovao Nađin plasman, pobeda kod žirija me je baš prijatno iznenadila. Pred tom devojkom je zaista svetla budućnost, kao i pred Filipom Balošem, u kome takođe definitivno vidim jednog od naših budućih predstavnika. Zejna takođe mora da se vrati sa pesmom koja će prvenstveno produkcijski pratiti neke standarde, dok o njenom vanserijskom vokalu nije potrebno ni pričati. Organizacija sasvim ok, uz izuzetak nekih tehničkih manjkavosti i green room-a, koji je zaista bespotrebno oduzeo dosta vremena.
Rezultati polufinala su mi definitivno najnegativnija stavka festivala, o promeni modela glasanja bi trebalo debelo da se porazmisli, jer ovakvo random glasanje tih stručnjaka apsolutno nema nikakvog smisla.
 
Sad malo gledam rezultate, Princ drugi lol, dobro. Drago mi je za Nađu da je tako dobro prošla, kao i za Baloša. Zejna propo, ne mogu reći da mi je žao jer mi je ta pjesma od prve bila katastrofična, iako mi je ona jedna od, ako ne i najbolja pjevačica, ali pjesma je jedno veliko hvala, ne
 
Back
Top