Pesma za Evroviziju 2023: Polufinale i finale

Zbog zeljotresa kod Zejninog nastupa. Hoće da kropuju i stave snimak sa pf. 😂
 
Pozdravimo velikim aplauzom pobednicu televotinga u pf :ROFLMAO: pa ja ne mogu da dodjem sebi od ovih ludih rezultata :ROFLMAO: Devojka tvog decka ili bolje reci Unuka svog dede :ROFLMAO:
Morate da shvatite da jako malo ljudi glasa u PF i time svako sebi može da organizuje glasanje i skupi glasove ako hoće, nema to veze sa tim čija je ona unuka, to je televote.
 
Slegli se utisci od sinoć, pa da malo prokomentarišem. 🥰

Naravno da mi je drago što je Luka pobedio, bio je moj favorit od kako su izašle pesme. U PF sam kao i svi bio malo razočaran sa nastupom, ali dosta su ga ispeglali u finalu makar ono što je moglo da se ispegla. Ja sam siguran da će to sve u maju biti još bolje i da možemo da pucamo na lep plasman.

Mnogo mi je drago zbog Nađe, dobila žiri i publika je nije izignorisala i na kraju završila na visokom 3. mestu. Želim joj blistavu karijeru jednog dana.

Zejna jezivo nisko, i kod publike, a i kod žirija koji je makar trebao da nagradi njen glas, stvarno mi nije jasno. Mnogo mi je žao...

Filip pokidao naravno i mislim da je na pravom putu da postane zvezda. Ima sve što je potrebno! Ne bih se bunio ni on da je pobedio kojim slučajem, nastup je milina za gledati.

Hurricane zaslužen flop.

Prinčeva pesma će biti hit kod nas i to mu je dosta za ovu godinu, ali uvek može da se vrati sa možda drugačijom pesmom jer stoji kao veliki potencijal za ESC.

Sve u svemu, bila je ovo jedna lepa PZE sezona i što se mene tiče lepo se završila. 🥰
 
Evo i ja da dodam nešto sada kada se sve sleglo.

Iskreno , iako sam svim srcem navijao za Luku , meni je sinoć Dzipsi pokidao i mislim da je zasluzio bolji plasman od petog mesta. Princ je imao najviše od publike , jer su jako puno sa juga Srbije glasali za njega , a i na društvenim mrežama sam primetio da su ljudi od 40-60 godina najviše glasali za njega , jer je taj stil muzike najpribližniji onome što se sluša i neguje kod nas . Zejna je previše hajpovana bila ovde i oni pregledi na YouTube su nas ubedili da je najveći konkurent Luki , ali desilo se upravo suprotno potpuno zasluženo, jer je u pesmi sa siromašnim tekstom i brzom melodijom jako malo igrala i bila bez energije. Filip Baloš je za prvi javni TV nastup bio odličan i pokazao je da je odličan kantautor i performer i svetla budućnost je pred njim . Nađa je bila dark horse I nisam bio iznenađen njenim visokim plasmanom, jer je Kristina Kovač već dobre pesme odradila Petom Elementu i Nini Radojičić i čestitam im na zasluženom plasmanu. Da pomenem i Dzipsija koji je pokazao sigurnost i bezobrazluk na sceni na kojoj je apsolutno vladao i šteta je samo što nije imao malo bolju pesmu , ali i ovaj celokupan utisak je više nego zadovoljavajući.I za kraj da pomenem našeg ovogodišnjeg pobednika koji ide sa najkonkurentnijom pesmom u Evropu ,od svega što smo ponudili i umalo to da prospemo zbog naših predrasuda i neproširenih muzičkih vidika . Luka , imaš vremena do Maja da utegneš taj nastup i verujem da će ti RTS pomoći da to bude mnogo bolje u Liverpulu i imamo pravo da se nadamo još jednom zapaženom rezultatu posle Konstrakta. Napred Srbija !
 
Njuzovci vidim odusevljeni PZE,gotive i pobednika cak i vise pesama,malo cudno mozda za njih i ovaj fazon,Jelisaveta u top3 stavila pobednika,nisu u tom tripu svakako,ali vole takmicenja i kazu da zbog video igrica moze kao Luka pridobiti glasove zbog tog vajba..
 
Posle prespavane noći:
- Čestitke Luki, bio mi je 4. favorit za pobednika (kao što sam već napisao imao sam 6-7), i srećno mu u Liverpulu
- Žiri, užas. Ne zato što je spustio moje favorite, nego kakvo je ono kockanje glasovima u polufinalu.
- Zejna je bila odlična, ne pobednica, nastupu je falilo energije, ali vokalno i vizuelno odlična! Ako je žiri za Hasta la vista dao 12 poena, Zejna zaista nije zaslužila 2 (nije ni 10/12) , ali 2 poena je ponižavajuće
- Dzipsii od totalno nebitnog lika sa bzvz pesmom pre nastupa, došao je do jednog od favorita za pobedu kod mene, sve je bilo odlično! (sem odela)
- Dogodine drugačiji sistem glasanja, ili da barem budu 20 osoba u žiriju .. znam da ima dosta vas koji su srećni rezultatima, ali mislim da nije fer da 5 osoba čini 50% ukupnih glasova
- Čestitke svima koji su dobili novac na kladionici 😅😆
 
Back
Top